Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina AKTUALIZACJA

Młoda kobieta opuściła swoje miejsce zamieszkania i od tego czasu nie powróciła. Mimo intensywnych poszukiwań, nie ma do tej pory żadnych informacji na temat miejsca jej przebywania.

19 komentarzy

  1. Co to jest z tym naszym narodem? Wszędzie głupkowate komentarze. Oby się dziewczyna jak najszybciej odnalazła, cała i zdrowa.

  2. Śliczna jest. Ma piękne oczy

  3. Wróć przepiękna… wszystko się jakoś ułoży. Chciałbym mieć taką cudowną żonę. Prześliczna. Wróć !

  4. Bardzo mylące zdjęcie. Patrycja tak nie wygląda. Ciężko byłoby komukolwiek widząc ją na ulicy skojarzyć że zdjeciem. Owszem jej reputacja może sugerować że poprostu SOBIE POSZLA ,co nie zmienia faktu że nie można olać tematu . Często pozory mylą i może być zupełnie inaczej niż nam się powierzchownie wydaje. Są dzieci … Wiec jest o co robić szum.

  5. W roli ścisłości moi drodzy . Reputacja to zdanie innych na czyjś temat , jeśli nie jestem gwiazdka internetu myślę, że nie ma potrzeby by żyć moim życiem!!! Co po niektórym dziękuję, szczerze że się martwili. Reszta to dla mnie nic nie znaczce jednostki , które nic nie wniosą do mojego życia, wiec po co sie zajezdzac . Z dziećmi mam lepszy kontakt niż niejedna ” odpowiedzialna ” matka !!!

  6. Jedno szczęście,że się odznalazlas. A co robiłaś to już Twoje sumienie. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto jest bez winy.

Dodaj komentarz