Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania zaginionej 16-latki z Lublina AKTUALIZACJA

Policjanci z VII komisariatu poszukują zaginionej 16-letniej mieszkanki Lublina. Nastolatka zaginęła 3 września tego roku i do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania. Ostatni raz widziana była na ul. 1 Maja w Lublinie.

Jak informują policjanci, nastolatka zaginęła 3 września b.r. Ostatni raz widziana była około godz. 16.00 na ul. 1 Maja w Lublinie. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: 164 cm wzrostu, 85 kg, włosy ciemne. W chwili zaginięcia 16-latka ubrana była w czarny T-shirt, czarne spodnie z kieszeniami po boku, czarne buty typu sandały-japonki. Przy sobie miała słuchawki nauszne.

Ktokolwiek widział zaginioną nastolatkę lub zna miejsce jej pobytu proszony jest o kontakt z dyżurnym Komisariatu VII Policji w Lublinie tel. 811 49 20 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA godz. 8.00 12.09.2023

Nastolatka została odnaleziona. Poszukiwania zostały zakończone.

19 komentarzy

  1. Ta dziewczyna to Polka. Potrzebuje pomocy ze względu na swoje zaburzenia – zespół Aspergera i problemy natury psychicznej. Najłatwiej oceniać nie znając człowieka.

  2. Szkoda rodziców , mają problem z dzieciakiem, dopiero co chciała skakać z okna na Watykańskiej

  3. Ta rodzina to potologia ,matka nie zajmuje się dzieckiem ale trzeba zrobić wariataw z dziewczyny żeby brać pieniądze bo do pracy się nie chce iść.

    • A skąd wiesz? To, że nastolatki robią nieracjonalne rzeczy to nie zawsze jest wina rodziców. Złe towarzystwo, brak wyobraźni i do tego w tym przypadku choroby. Oskarżanie i tak zrozpaczonej matki świadczy tylko o braku Pana wyobraźni. Znam sprawę i rodzinę, tam żadnej patologii nie ma

    • Panie Krzysztofie trzeba wiedzieć co się pisze. Znam sprawę bardzo dobrze. Nie można takich glupstw pisać.

  4. W tym domu słychać wieczne krzyki oni nie rozmawiają ze sobą tylko drą mordy matka, babka,dzieci wszyscy na siebie krzyczą.

Dodaj komentarz