Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trudna przeprawa Motoru z Podlasiem. Żółto-biało-niebiescy już na podium!

Podopieczni Marcina Sasala wykorzystali niespodziewaną porażkę Resovii z Podhalem Nowy Targ (1:3) i wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli rozgrywek grupy IV III ligi! Motorowi łatwo jednak nie było. Podlasie Biała Podlaska na Arenie Lublin pokazało się z bardzo dobrej strony i do 69′ prowadziło 1:0! Ostatnie dwadzieścia minut należało jednak do żółto-biało-niebieskich.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

7 komentarzy

1. Trudna przeprawa była w I połowie i części drugiej, w końcówce nareszcie Motor zaczął byś skuteczny,czego brakowało od początku. Szkoda dwóch zmarnowanych 100% i karnego za rękę, którego nie podyktował sędzia.

2. jak nie teraz to kiedy wyjdziemy z tego zascianka juz dosyc wyjazdow na te piekne stadiony

3. Motor znowu na głównej? Promujecie mocno tego dziada z 3 ligi.
    Informuję, że wczoraj Górnik zremisował że Śląskiem Wrocław. A w sobotę zagra mecz z Wisłą Kraków. 112 o tym napiszę? Czy znowu chwala niższej lidze?

4. panie ” Raizel ” a czy Górnik powinien byc na Głównej ? sama nazwa ” Lublin112″ mowi za Siebie ze chodzi o Lublin tak ? Górnik do Lublina nic nie ma. W LUBLINIE TYLKO MOTOR !

• Jestem na kazdym meczu Górnika w Lublinie. Nie mam z tym problemu. Na Motor wybrałam się raz. Baraz o 2 lige. Poziom żenujący. Kibice – brak słów. No i wynik… po co oglądać coś tak nieudolnego skoro mozna zobaczyc piłkę na najwyzszym krajowym poziomie? Jak ktos chce patrzeć na Motor, niech patrzy ale mamy w regionie drużynę Ekstraklasowa i ja też nalezy promować 🙂
      Wiem, że wy Motorowcy macie ambitne plany. Co ja się ja słucham nawet na meczach Górnika. Ale przestancie zazdroscic, niech ktoś zacznie zarządzać klubem. Zrobcie porzadek z tym bydłem na stadionach i może doczekacie się wyższego poziomu rozgrywek. Teraz wam tylko żal d … ściska.

5. hahahaha kichą cielęcą kopać nie piłką. Też mi atrakcja z 20-ligi

6. Po waszych wypowiedziach sądzę, że większość z was chyba nigdy na meczu nie była.