690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Warszawa. Nie żyje 14-latek (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu występują na trasie Lublin – Warszawa. W miejscowości Stara Dąbia doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9 w miejscowości Stara Dąbia w powiecie ryckim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Warszawa samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca toyoty jechał w kierunku Lublina. W rejonie zjazdu z drogi ekspresowej stracił panowanie nad pojazdem. Następnie auto uderzyło w bariery i wypadło z jezdni. W wypadku zginęła jedna osoba. Jest to 14-letni pasażer pojazdu. Dwie kolejne zostały przetransportowane do szpitala.

Zablokowany częściowo jest jeden pas ruch w kierunku Lublina, ruch odbywa się pasem lewym. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

(fot. Policja Ryki)

19 komentarzy

  1. właśnie jak widze ze jedzie jakis idiot … oponki cienkie . silnik mało nie wypadnie.. ale co tam jedzie byle szybciej i szybciej .. ludzie opamietajcie sie .. pare minut nikogo nie zbawi do jas… ch..

  2. Szybciej ku#wa, szybciej : ((

  3. On podobno omijał jakąś przeszkodę na drodze.

  4. no i „kierowca” nie opanował potwornej mocy na dwujezdniowej drodze. no brawo, pytanie po co tacy ludzie w ogóle wsiadają za kierownice.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!