Środa, 12 sierpnia 202612/08/2026
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Biłgoraj. Jedna osoba nie żyje, DW 835 zablokowana

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 835 we Frampolu. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką zginął kierowca osobówki. Trasa jest całkowicie zablokowana, a policja pod nadzorem prokuratora ustala przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę, 12 sierpnia, około godz. 10.30 we Frampolu w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835, łączącej Lublin z Biłgorajem, zderzyły się dwa pojazdy – samochód osobowy i ciężarówka.

Zdarzenie miało miejsce na łuku jezdni, w rejonie ronda i skrzyżowania z drogą krajową nr 74. Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarną oraz policję.

Niestety, życia kierowcy samochodu osobowego nie udało się uratować. Na miejscu nadal pracują służby ratunkowe. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny tragicznego zdarzenia. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.

Droga wojewódzka nr 835 jest całkowicie zablokowana. Kierowcy są kierowani na objazdy drogami lokalnymi przez Radzięcin i Starą Wieś. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Biłgoraj. Jedna osoba nie żyje, DW 835 zablokowana

fot. bilgorajska.pl

Źródło: Policja Lublin

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia