Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na Podlasiu. BMW uderzyło w drzewo, dwie osoby nie żyją

W poniedziałek na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego wypadku. Dwie osoby zginęły po uderzeniu BMW w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 19, w rejonie miejscowości Boćki, na trasie Siemiatycze – Bielsk Podlaski.

Z nieustalonych przyczyn kierowca pojazdu marki BMW, zjechał z drogi na prostym odcinku, a następnie auto uderzyło w przydrożne drzewo. W wyniku obrażeń na miejscu zginęła 28-letnia pasażerka pojazdu. 32-letni kierowca został przewieziony do szpitala, tam mimo wysiłków lekarzy zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez kilka godzin ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  I znowu mordercze drzewo wtargnęło na jezdnię…

 2. Ileż to razy można prosić ludzi by nie wsiadali do BMW jako pasażerowie . Skutki widoczne w w/w art.
  Ten kierujący pewnie też należał do tych którzy jeżdżą tą marką szybko , ale „bezpiecznie ” , tylko „konie” go poniosły w drzewo .

 3. Droga Redakcjo spraw, aby beznadziejnie głupie/niestosowne komentarze były notorycznie usuwane. Dziękuję

 4. Zapewne zawał i to jeszcze w BMw , na pewno zawał

 5. Chociaż ze złomowaniem pojazdów tej marki niema problemu. Zostaje tylko kupa blachy, wystarczy pozbierać.
  Jeżdżący taką marką nie powinni zapinać pasów. Im to do niczego nie potrzebne a zwłoki przynajmniej będą gdzieś leżeć w całości.

 6. Zapewne wiatr , on zasze wieje w tył bmw

 7. Pedro nie oburzaj się …90% kierowców BMW ma coś nie tak z głową i to jest niezaprzeczalny fakt …znam dwóch posiadaczy BMW i niestety ale „wpisują ” się dokładnie w stereotyp „kierowcy BMW „

 8. nie zauważył że rozbijają się głównie stare BMW bez kontroli trakcji i stabilności. Nowsze z tymi systemami nie lądują na drzewach częściej niż inne marki choć jeżdżą nieco szybciej.

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   E, tam. Jak zabraknie komputera w głowie albo dynamitu w nodze, to i nowym autem marki Bo Mi Wolno można zaliczyć drzewo, które wbiegło na jezdnię…

 9. BedzieszMiałWypadek

  powiem wam że ja to bogaty jestem codziennie się inną beemką golę, pozdro fajtłapy,

Z kraju

Polityka i społeczeństwo