690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje kierowca skody (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje kierowca skody, który wjechał do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13 w Piotrkowie Drugim w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy zjechał do przydrożnego rowu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że 72-letni kierowca skody włączał się do ruchu. Wykonując manewr skrętu w lewo nagle zjechał do przydrożnego rowu, gdzie się zatrzymał. Niestety, pomimo podjętej natychmiastowej akcji ratowniczej mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Pojazd został zabezpieczony do badań. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Ciało mieszkańca gminy Jabłonna zabezpieczono na sekcję zwłok. Mundurowi pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

(fot. Policja Lublin, PSP Lublin)

14 komentarzy

  1. Nie żadeden zawał wylew czy inne pierdoły …miał covida i to było przyczyną zgonu

  2. świeć Panie

  3. Lublin 112 pisze tyle ile usłyszą od świadków lub policji, chociaż tytuł jest mało adekwatny bo brzmi w skrócie ” wjechał do rowu i zginą” co jest totalną głupotą. Co do bogactwa państwa i wyjeżdżających straży zgadzam się z tym, że stanowisko kierowania nie widzi wypadku a po drugie w miejscowości jest działająca straż OSP w systemie ksrg która została zadysponowana oraz PSP Bychawa. Przyczyną śmierci i całego zdarzenia nie był wiek czy choroby bo mężczyzna był zdrowy jak na swój wiek. Oczywiście wszyscy możemy się domyślić co będzie wpisane na akcie zgonu. Uważam, że szczepienie zrobiło swoje.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!