Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje kierowca skody (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje kierowca skody, który wjechał do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13 w Piotrkowie Drugim w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy zjechał do przydrożnego rowu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że 72-letni kierowca skody włączał się do ruchu. Wykonując manewr skrętu w lewo nagle zjechał do przydrożnego rowu, gdzie się zatrzymał. Niestety, pomimo podjętej natychmiastowej akcji ratowniczej mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Pojazd został zabezpieczony do badań. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Ciało mieszkańca gminy Jabłonna zabezpieczono na sekcję zwłok. Mundurowi pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

(fot. Policja Lublin, PSP Lublin)

Zobacz również

14 komentarzy

  1. Nie żadeden zawał wylew czy inne pierdoły …miał covida i to było przyczyną zgonu

  2. świeć Panie

  3. Lublin 112 pisze tyle ile usłyszą od świadków lub policji, chociaż tytuł jest mało adekwatny bo brzmi w skrócie ” wjechał do rowu i zginą” co jest totalną głupotą. Co do bogactwa państwa i wyjeżdżających straży zgadzam się z tym, że stanowisko kierowania nie widzi wypadku a po drugie w miejscowości jest działająca straż OSP w systemie ksrg która została zadysponowana oraz PSP Bychawa. Przyczyną śmierci i całego zdarzenia nie był wiek czy choroby bo mężczyzna był zdrowy jak na swój wiek. Oczywiście wszyscy możemy się domyślić co będzie wpisane na akcie zgonu. Uważam, że szczepienie zrobiło swoje.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Ziemi na UMCS
Rekrutacje do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin
WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej