Tragiczny wypadek w Depułtyczach Królewskich. Nie żyje młody mężczyzna

W niedzielę rano w Depułtyczach Królewskich doszło do tragicznego wypadku. W wyniku dachowania pojazdu śmierć poniósł młody mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 5 w Depułtyczach Królewskich w powiecie chełmskim. Auto marki Opel Astra kierowane przez 19-latka, na łuku drogi zjechało do rowu, dachowało i uderzyło w drzewo. Na miejscu interweniowy cztery zastępy straży pożarnej z JRG w Chełmie i Krasnymstawie, pogotowie ratunkowe i policja.

Jeden z pasażerów podróżujących pojazdem w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Cztery młode osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Funkcjonariusze chełmskiej policji ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2015-09-20 10:24:16
(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

51 komentarzy

 1. Zginal mlody czlowiek i to jest wielka tragedia dla rodziny i znajomych,wcale nie jestesmy i my idealni we wszystkich swoich postepowaniach,mnustwo popelniamy bledow a potem przychodzi opamietanie czy nauczka,ale nie wolno tak surowo oceniac innych…miejmy na uwadze co przezywa jego rodzina i niestety to moze sie przydazyc kazdemu z nas…

 2. Zastanawia mnie jedno. Co/Kto daje Wam prawo do oceny wartości ludzkiego życia?! Kto z Was był w tym samochodzie lub stał przy tym drzewie aby móc stwierdzić kto/co zawiniło?! Czy na prawdę ludzkie życie jest dla Was aż tak mało wartościowe aby pisać, że młody chłopak zasłużył na śmierć? Jakim prawem? Czytając niektóre komentarze czuję się zażenowana i wstyd mi, że należę do tej samej rasy co niektórzy wyżej piszący. To co się stało to ogromna tragedia. I w głowie mam jedno pytanie: Czy oby na pewno ludzie piszący o brawurze, braku doświadczenia czy „idiotyzmie” kierowcy są aż tak idealni i pewni tego, że nic nie stanie się nigdy im, ich rodzinom, przyjaciołom… Ten chłopak miał rodzinę, znajomych, przyjaciół… Chcielibyście przeczytać kiedyś, kiedy nie daj Boże komuś z Waszych bliskich stanie się krzywda, że: „Dobrze, że zmarł”? Odrobina empatii i współczucia jeszcze nigdy nie zaszkodziła.

 3. hej, ludzie opamietajcie sie co za bzdety piszecie , zginal mlody chlopak jego rodzina jest pograzona, bo matka z ojcem stracila syna a siostra z bratem brata , a wy tutaj zabawiacie sie w Boga,wydajecie wyroki , to jest moim zdaniem znieczulica!!!!! Bo kazden ma rodzine ,znajomych i nikt nie wie co kogo i gdzie czeka, nie mozem zyczyc zlego co nam nie mile. A tutaj zamiast takich durnot pisac o tej tragedii , powinny byc napiane szczere spolczucia dla tej rodzinny !!!

 4. Szczere współczucia za posiadanie syna debila…miały być wypisywane współczucia to piszę

 5. plumlak pimpelasty

  Telepmy się zatem w histerii narodowej, pogrążeni w przejmującej rozpaczy i „Łączący się w bulu” z forumową hiperaktywną frakcją rodziny, konkubentów i innych ‚ale ja go znałem’ nad… zapier*ącym nad ranem, drogą publiczną tęgim idiotą, a że kolesia w melanżu zabił… ” Pfff, to dobry chłopak był. ” Ot co, taki lajf 😉

  Bezdyskusyjnym jest także fakt, iż prędkość stanowiąca przyczynę wypadku wynosiła max. ~25 km/h o czym świadczy uroczo-niewielka skala zniszczeń przedstawionego pojazdu.

  Ukorzmy się obligatoryjnie wszyscy! albowiem życie nasze bez niego (przed Sąd Bejbe i do kuczy paszoł), nigdy już ukajającej smutek pełni nie osiągnie.

  …a „pogrążona” rodzina niech nie omieszka statusu na FB zmienić na adekwatny, bo forum to nie upilnujecie 😀

 6. Dodajecie komentarze z wymyslonymi nazwami uzytkownika , jeżeli jesteście tacy odwazni do tego żeby wypisywać takie głupony to chociaz podpiszcie się imieniem i nazwiskiem

  • „głupony” – otóż tak, jestem taka „odwazna” i nieniejszym podpisuję się. Imię Nazwisko.
   Czy może JUŻ coś wygrałam na tym netowym łez padole? ;D

 7. Dobrze by było jak byś wygrała na jakiejś loterii drobinke mózgu

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7185zł 1.16%
  • GBP 5.2369zł 0.63%
  • EUR 4.5027zł 0.68%
  • CHF 4.136zł 0.77%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika