690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań 64-latka. Znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn

Na jednej z posesji w Szczebrzeszynie natrafiono na zwłoki dwóch mężczyzn. Jeden z nich był poszukiwany od piątku. Wyjaśnieniem okoliczności ich śmierci zajmują się teraz policjanci oraz prokuratura.

Zakończyły się poszukiwania 64-letniego mieszkańca Szczebrzeszyna. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek rano i od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną. Najbliżsi początkowo samodzielnie go poszukiwali, kiedy to jednak nie przyniosło skutku, o wszystkim powiadomili policję.

W sobotę wieczorem, w trakcie przeszukania jednej z posesji przy ulicy Zamojskiej w Szczebrzeszynie, w szambie zauważono leżącego na dnie mężczyznę. Po chwili okazało się, że znajdują się tam również zwłoki 39-latka.

Jak nam przekazano, wstępne oględziny nie wykazały, aby do śmierci obu mężczyzn mogły przyczynić się osoby trzecie. Najprawdopodobniej obaj mężczyźni spożywali na posesji alkohol, po czym wpadli do szamba. Było ono puste, jednak brakowało w nim tlenu do swobodnego oddychania.

Służby ratunkowe zaznaczają jednak, iż są to dopiero wstępne ustalenia i dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą dopiero szczegółowo ustalane. Sprawą zajmują się policjanci oraz prokuratura.

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

 1. Szambo nie zabezpieczone na posesji? Dobrze , że nikt inny nie wpadł. Lekkomyślność ukarana została naytchmiast.

 2. z pierwszego tłoczenia

  żałosny koniec libacji

 3. Jak można się udusić w odkrytym i pustym szambie?

 4. Najwięcej gazów gromadzi się w błotnistym osadzie na dnie zbiornika. Wystarczy na niego nadepnąć, by stężone gazy uniosły się w górę.Zatrucie może okazac sie smiertelne..Dlatego nigdy nie powinno się ryzykować wchodzenia do zbiornika, który nie został odpowiednio przewietrzony i oczyszczony ze ścieków.

 5. Siarkowodór zabija szybko.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…