690 680 960

Kąpiel w zalewie zakończyła się tragicznie. Strażacy odnaleźli ciało 17-latka (zdjęcia)

Wieczorem w zamojskim zalewie strażacy natrafili na poszukiwanego od kilkunastu godzin nastolatka. Sprawą zajmują się teraz policjanci i prokuratura.

Zakończyła się akcja służb ratunkowych nad zalewem w Zamościu, gdzie od kilkunastu godzin poszukiwano nastolatka. Jak już informowaliśmy, przed północą jedna ze spacerujących osób zwróciła uwagę na leżące na plaży ubrania oraz dokumenty. Nigdzie jednak nie było właściciela tych rzeczy.

O wszystkim powiadomiona została policja. Funkcjonariusze ustalili, że należą one do 17-latka z gm. Tyszowce w powiecie tomaszowskim. Chłopak z grupą znajomych przyjechał nad zalew, aby świętować zakończenie roku szkolnego. Z relacji przebywających z nim osób wynikało, że po pewnym czasie się rozdzielili. Wtedy widziano nastolatka po raz ostatni.

Podejrzewając najgorsze, natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa. Policjanci przeszukali teren wokół zalewu, z kolei strażacy sprawdzali sam akwen. Do działań zaangażowano również nurków ze specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

Jak nam przekazano, po godzinie 19 nurkowie natrafili na ciało poszukiwanego nastolatka. Od wczoraj jest to trzecia ofiara wody w naszym regionie. Sprawą zajmują się teraz policjanci i prokuratura.

Kąpiel w zalewie zakończyła się tragicznie. Strażacy odnaleźli ciało 17-latka (zdjęcia)

Kąpiel w zalewie zakończyła się tragicznie. Strażacy odnaleźli ciało 17-latka (zdjęcia)

Kąpiel w zalewie zakończyła się tragicznie. Strażacy odnaleźli ciało 17-latka (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

14 komentarzy

 1. Wyrazy współczucia dla rodziców!!! Sama jestem mamą 17- latka. Nawet nie chcę sobie wyobrazić co czują rodzice tego chłopca.

 2. spoczywaj w pokoju

 3. no to wyświętował sobie

 4. Od wczoraj jest to trzecia ofiara wody w naszym regionie – kto następny w kolejce ?
  Nie pozwólcie żeby służby ratunkowe nie miały co robić.

 5. Kaśka (w relacji spod samego Jaśka)

  Następny, który myślał: „JA, to jestem talent pływacki, innym „jakoś nie wyszło”, ale JA im udowodnię kto tu umie pływać ! ”
  I… nie było tak dobrze.

  • Kobieto weź się zastanów co ty piszesz. Bez przesady człowiek nie żyje a ty się nabijasz. Nic śmiesznego w tym nie ma, że się utopił. Nikt tak naprawdę nie wie jak to się wydarzyło więc się ogarnij i pomyśl co ty robisz.

 6. Współczuję, dramat

 7. Niestety ale co najmniej 4 ofiara: Wieprz w Łęcznej, Łukcze, Białe i Zamość. Mieli sporo życia przed sobą

 8. Po wuja tam lazł.

 9. Ludzie,ogarnijcie się !!!!
  Po co tyle jadu w komentarzach?
  Smierć młodego człowieka to nie jest powód do głupiego hejtu.
  Nie ważne czy popełnił błąd,czy to głupi młodociany wybryk.
  Ważne jest to że nie żyje,a cierpią teraz rodzice i najbliższe osoby.
  Jeśli osoby wypisujące takie głupoty maja dzieci to współczuje tym dzieciom,a jeśli nie maja to proponuje mocno się zastanowić nad sobą,bo KARMA wraca !!!.Obyście nie musieli nigdy żałować swoich słów.
  Spoczywaj w pokoju.

  • Jeżeli choć jeden z potencjalnych naśladowców przejmie się tym „głupim hejtem” i może zastanowi się zanim nawalony wejdzie do wody, to już coś.

 10. a nie jest tak ze cialo po jakims czasie wypływa samo na powierzchnie? a pozniej chyba znowu tonie, gdzies tak ostatnio czytałem, moze wystarczylo zaczekac i cialo by wypłynęlo?

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas