Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy wypadki z udziałem motocyklistów w ciągu jednego dnia (zdjęcia)

Wczoraj na terenie powiatu łukowskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów. Jak przekazuje straż pożarna, strażacy interweniowali do zdarzeń w Adamowie, Łukowie oraz Nurzynie.

W sobotę na terenie powiatu łukowskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów. Na miejscu wszystkich wypadków interweniowały służby ratunkowe.

– 25 czerwca 2022 roku na terenie powiatu łukowskiego doszło do aż trzech zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów, w Łukowie na ul. Piłsudskiego, w Adamowie oraz w Nurzynie. Działania przybyłych zastępów straży pożarnej polegały każdorazowo na udzielaniu pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W Łukowie interweniowały dwa zastępy z JRG Łuków, w Adamowie jeden zastęp z JRG Łuków oraz OSP KSRG Adamów, w Nurzynie dwa zastępy z JRG Łuków, OSP Nurzyna oraz OSP Celiny – informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie.

W wypadku w Adamowie w zderzeniu motocykla z rowerzystą poszkodowany został cyklista. Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Z kolei w Łukowie w zdarzeniu z udziałem motocykla i pojazdu osobowego poszkodowany został kierowca jednośladu. Okoliczności wszystkich zdarzeń drogowych ustalają łukowscy policjanci.

Trzy wypadki z udziałem motocyklistów w ciągu jednego dnia (zdjęcia)

Trzy wypadki z udziałem motocyklistów w ciągu jednego dnia (zdjęcia)

(fot. PSP Łuków)

7 komentarzy

 1. Strażacy interweniowali do zdarzeń w Adamowie, Łukowie oraz Nurzynie – w którym przypadku gasili płonący jednoślad, a z którego trzeba było wyciągać zakleszczonego samobójcą ?
  No chyba, że posprzątać nie miał kto.

  • bimmer komentarzy

   i jest nasz specjalista od wylewania jadu na straż pożarną, jakie to żenujące…może zatrudnij się w straży i zacznij zmieniać świat, zostaniesz komendantem albo i posłem, to się popiszesz, napiszesz nową ustawę hehehehehe pod tytułem „pół zastępu do wypadku”,…ale póki co możesz tylko paplać w komentarzach hehehehehehehe

 2. Nie mam takiego parcia na jakikolwiek „stołek”, jak niektóre panie na „manie” dziecka, a co do komentarzy… ciekawa jestem czy któregoś z tych trzech trzeba było gasić, albo wycinać z motocykla. Nic więcej…

 3. Stary lewak (74 l.)

  Mnie zaś dziwi, ze do każdego zdarzenia podesłano tylko po jednym zastępie dzielnych druhów (dotychczasowy standard to 3-5 zastępów).

 4. Po co pytać o rzeczy o których się nie ma pojęcia. Odpowiedź udzielona osobie myślącej miałaby sens – ale w tym przypadku („manie”) – nie sądzę żebyśmy cokolwiek osiągnęli.

Z kraju