Tragiczne w skutkach zderzenie volkswagena z oplem. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu zakończyło się tragicznie w skutkach. Pojazdami podróżowały cztery osoby, trzy z nich zostały ranne, jedna zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 20:30 na ul. Kleeberga w Kocku. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 48 Kock – Moszczanka z drogą wojewódzką nr 808 prowadzącą do Łukowa zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i opel.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena jechał drogą wojewódzką nr 808 od strony Serokomli. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla, który poruszał się drogą krajową nr 48 w kierunku centrum Kocka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. Niestety nie udało się uratować życia kobiety, która podróżowała volkswagenem. Trzy osoby trafiły do szpitala. Jak nam przekazano, stan dwóch z nich jest ciężki.

Obecnie na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe. Z kolei policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. nadesłane – Dawid – DZIĘKUJEMY!)

21 komentarzy

  1. a wiadomo skąd ta dziewczyna która zginęła?

  2. Basieńko spoczywaj w spokoju kochana 😭😭

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew