Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany 73-latek wjechał w rowerzystkę. Nie miał też uprawnień do kierowania

Kierujący fiatem 73-latek wjechał w jadącą przed nim rowerzystkę. Nie dość, że był pijany, to nie miał uprawnień do kierowania i poruszał się nieubezpieczonym autem.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 15:40 na ul. Szczebrzeskiej w Turobinie w powiecie biłgorajskim. Jak wstępnie ustalono, kierujący fiatem 73-letni mężczyzna wjechał w jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę.

Kierowca usiłował uciec z miejsca zdarzenia. Uniemożliwili mu to jednak świadkowie. Widząc co się dzieje zareagował policjant z Warszawy, który przebywając na urlopie akurat znajdował się w tym miejscu.

Na miejscu interweniowały zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Poruszająca się jednośladem 46-letnia mieszkanka gminy Turobin została przetransportowana do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa. Z kolei u 73-latka kierującego fiatem urządzenie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jednak to nie koniec problemów mężczyzny. Nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód którym się poruszał nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Teraz policjanci prowadzą w tej sprawie czynności. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności zdarzenia. Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

28 komentarzy

 1. Kim był ten urlopujacy się policjant z Warszawy na tym terenie?

  • ⭐⭐⭐☆☆☆

   Zwykły obywatel nie może odwiedzać rodziny bo wirus a milicja stoi ponad prawem. Kto wie może dostanie medal od prezydenta za pościg za starym pijanym dziadem. Strażnik teksasu

 2. Mówią, że rozum przychodzi z wiekiem. Widać czasem wiek przychodzi sam…

 3. zaszalała geriatria

 4. Pozazdrościć kondycji fizycznej.
  Głowa jak widać słaba.

 5. Stary śmierdzący pijany moher….. Dobrze że to bydle niezdolalo uciec .

 6. Nowy sposób na życie PRZEPIĆ OC…