Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia na torach. Nie żyje 49-latek

Znanych jest więcej okoliczności tragicznego wypadku na torach w Białej Podlaskiej. Śmierć na miejscu, w wyniku potrącenia przez pociąg, poniósł 49-latek. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w czwartek w południe w rejonie ulicy Gruntowej w Białej Podlaskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także przedstawiciele kolei.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg osobowy relacji Lublin-Terespol potrącił, leżącego na torach z nieustalonych przyczyn, 49-letniego mężczyznę. Mężczyzna przebywał w odległości około 100 metrów od czynnego przejazdu kolejowego, w miejscu gdzie poruszanie jest zabronione. W wyniku zdarzenia 49-latek poniósł śmierć na miejscu – relacjonuje podinspektor Beata Miszczuk z bialskiej Policji.

W chwili wypadku maszynista był trzeźwy, potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie. Nikt z pasażerów pociągu nie ucierpiał w zdarzeniu. Ruch pociągów został wstrzymany na ponad 4 godziny. Policjanci pod nadzorem prokuratura ustalają szczegółowo okoliczności tego tragicznego wypadku.

5 komentarzy

  1. to teraz denar będzie płacić za straty . bo w tym kraju to normalne

  2. Komentarz o tym, że 100 metrów dalej był przejazd kolejowy co ma wnosić do sprawy?
    Bycie rozjechanym przez pociąg na przejeździe kolejowym jest lepsze od bycia rozjechanym poza przejazdem?

  3. A pasażerowie byli trzeźwi?

  4. Grunt, że maszynista był trzeźwy.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport