690 680 960

Tragedia na lokalnej drodze. Dwie młode kobiety wracające z ogniska zginęły potrącone przez volkswagena (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce na lokalnej drodze w powiecie puławskim. Pomimo długiej akcji reanimacyjnej, życia dwóch młodych kobiet nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 22 w miejscowości Młynki w gminie Końskowola w powiecie puławskim. Na drodze powiatowej łączącej Wronów z Końskowolą potrącone zostały dwie osoby. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierująca toyota kobieta jechała w kierunku Wronowa. W pewnym momencie jedna z pasażerek źle się poczuła. 45-latka zjechała więc na pobocze i się zatrzymała.

Po chwili z auta na jezdnię wysiadły dwie pasażerki. W tym czasie nadjechał pojazd marki Volkswagen Golf, a obie młode kobiety zostały potrącone. Pomimo długiej akcji reanimacyjnej, ich życia nie udało się uratować. Zginęły w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Obie ofiary miały po 23 lata. Z przekazanych nam informacji wynika, iż kobiety miały wracać z ogniska. Kierująca toyotą rozwoziła uczestniczki spotkania towarzyskiego do domów.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno 45-latka z toyoty, jak też 23-latek z volkswagena byli trzeźwi. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. Policja Puławy Dęblin News)

93 komentarze

 1. Jednym słowem tragedia. Z drugiej strony kto wychodzi zwłaszcza w nocy na jezdnię bez uprzedzenia się czy coś nie jedzie. Może wyszły na jezdnię wprost pod jadący samochód? Wtedy nawet przy niewielkiej prędkości może dojść do śmiertelnego wypadku.

 2. Wyrazy współczucia dla wszystkich uczestników wypadku i ich rodzin. Straszna tragedia, w której nie ma nieposzkodowanych. Przykro mi, że ludzie w komentarzach muszą podzielić się swoimi mądrościami, nie zważając na szacunek dla ofiar i ich rodzin. W necie każdy jest ekspertem, którego nigdy nic złego nie ma prawa spotkać…

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  Akurat to chyba dobrze , że komentarze są różne,fajnie by było gdy by ludzie mieli dla siebie dużo życzliwości i wyobraźni na drodze zamiast egoizmu i niechęci.A tragedia wielka,-szkoda młodych ludzi

 4. morał z tej tragedii taki żeby nawalonym nie wyłazić na środek ulicy nocna porą, bo ktoś Cię rozjedzie;)

 5. Czy ja dożyję momentu w którym nie będzie można pisać komentarzy pod takimi artykułami ? Czy kasa z reklam jest ważniejsza? Czy chcielibyście żeby wszelakiej maści idioci komentowali pod takimi artykułami gdyby zginął ktoś z waszej rodziny?

  • A czy ja dożyję momentu, kiedy ludzie nie będą pisać takich głupot? Jaka kasa z reklam? Ty naprawdę jesteś tak ograniczony, że nie znasz konstytucji własnego kraju??? Jak nie wiesz o co chodzi to ci wyjaśniam, to konstytucja daje każdej osobie swobodę wypowiedzi, zaś wprowadzanie przez media cenzury prewencyjnej jest surowo zakazane. Gdyby zaczęli blokować możliwość komentowania, to mogliby się zwijać bo by nie wyrobili na kary. Tyle w temacie.

   • Na prawdę wierzysz w to co napisałeś ??
    Przypomnij sobie, czy po wypadku Piotra Staraka na jeziorze z kochanicą widziałeś gdzieś chociaż jeden komentarz… ?
    Nie widziałeś, bo wszystkie media miały założony kaganiec…

  • Bim bim bim!
   A jak tempo spada, to wypuście jakiegoś „Frania” czy napiszmy coś jak religijny oszołom, i już szajbusy z pianą na pysku włażą odpisać i zobaczyć odpowiedź na swoje żale.
   Bim bim bim, kaska leci.

 6. Straszny wypadek, wyrazy współczucia dla bliskich, mam nadzieję że otrzymali pomoc psychologiczną

 7. Tresura przepisów działa : PIESZY JESTEŚ NA DRODZE „NIEŚMIERTELNĄ ŚWIETĄ KROWĄ”

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej