Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota wypadła z drogi i uderzyła w przystanek. Kierująca trafiła do szpitala

W środę rano w Spiczynie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca toyotą zjechała z drogi, uderzyła w przystanek autobusowy, po czym zjechała pojazd do rowu. 44-latka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 7.00 w miejscowości Spiczyn w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w przystanek. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 44-letnia kierująca toyotą na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzyła w wiatę przystankową i zjechała do rowu. Kobieta trafiła do łęczyńskiego szpitala. Policjanci sprawdzili stan jej trzeźwości. Okazało się, że była trzeźwa – relacjonuje aspirat sztabowy Magdalena Krasna.

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

PRZECZYTAJ

71-latek nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z BMW (zdjęcia)

10 komentarzy

 1. Gdyby samochody się przepychało, a nie nimi jechało – to do takich zdarzeń by nie dochodziło.

 2. Mija ćwierć wieku aktualnego, a na drogach jeszcze pojazdy z minionego.

  • morał z tego taki że wtedy produkowali dobre samochody…teraz jak wytrzyma do końca leasingu albo kredytu to dobrze:)

  • To jest Toyota Starlet z końcówki produkcji Franiu – tak dobrych samochodów już nie robią.
   Z podobnych były jeszcze Daihatsu Charade i Nissan Micra K11 – ten ostatni, o ile trzyma się jeszcze blacharka, to już w ogóle nie do zarżnięcia – proste silniki z rozrządem napędzanym łańcuchem i właściwie brak jakichkolwiek „udoskonaleń”.
   Teraz samochód musi ważyć minimum 1,5 tony i dawać zarobić serwisowi.

 3. Wczoraj widziałem jak ekspresówką ktoś jechał samochodem pod prąd.
  Oczywiście zmyślam, i nie ma to związku z tematem – dlatego postanowiłem to napisać, bo takie pisanie jest popularne na tym forum.

 4. chłop ze Spiczyna

  Uwaga na tym drzewie już niejedno auto zostało skasowane

 5. może kobitka chciała oko podmalować?

 6. To zdarzenie w miejscowości Spiczyn jest kolejnym przypomnieniem o konieczności zachowania ostrożności na drogach, nawet na prostych odcinkach. Choć szczęśliwie kobieta nie odniosła poważnych obrażeń, incydent ten mógł zakończyć się tragicznie. Ważne jest, abyśmy wszyscy pamiętali o odpowiedzialności za swoje działania za kierownicą i byli świadomi konsekwencji braku skupienia podczas jazdy. Dziękuję służbom ratunkowym za szybką interwencję i mam nadzieję, że kierująca szybko wróci do zdrowia.

 7. a czy kierująca dostała mandat za wjechanie na zieleń xD sądząc po „myśleniu” milicji

Dodaj komentarz