Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota jechała pasem zieleni, po drzewach i przez środek ronda. Jest nagranie wczorajszego wypadku na Czechowie (wideo)

Kamera zamontowana w jednym z aut nagrała jak doszło do wczorajszego wypadku na al. Smorawińskiego. Kierowca toyoty, pomimo tego że źle się poczuł, cały czas trzymał nogę na pedale gazu.

Moment poniedziałkowego wypadku, jaki miał miejsce na al. Smorawińskiego w Lublinie, został zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w jednym z aut. Jak już informowaliśmy, około godziny 11:30 w rejonie skrzyżowania z ul. Szeligowskiego zderzyły się trzy pojazdy osobowe – toyota, volkswagen i kia.

Nagranie potwierdza dotychczasowe ustalenia funkcjonariuszy drogówki. Kierujący toyotą mężczyzna jadąc od strony wiaduktu Poniatowskiego, w pewnym momencie źle się poczuł i stracił panowanie nad pojazdem. Pomimo tego trzymał cały czas nogę na pedale gazu. W pewnym momencie auto zjechało na pas zieleni, przejeżdżając po rosnących tam drzewach i krzewach.

Następnie samochód przejechał przez środek wyspy ronda, po czym znalazł się na przeciwległym pasie jezdni. Tam uderzając najpierw w stojącą na chodniku hulajnogę, oraz słup sygnalizacji świetlnej, zatrzymał się taranując stojące przed skrzyżowaniem kię i volkswagena. Z kolei słup sygnalizacji spadł na kolejnego volkswagena.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Trzy osoby wymagały interwencji medycznej. Kierowca toyoty został przetransportowany do szpitala. Policjanci prowadzą teraz dalsze czynności w tej sprawie.

(wideo – nadesłane Wojtek, fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. X-X-X-X-X-----X-X-X

  o, straż miejska była od razu na miejscu.

 2. I co na tym filnie widać? Chciał błtsnąć Spielberg a zrobił tylko bąka. Chłopie weź się za robotę.

 3. Skoro NAPRAWDĘ poczuł się źle to nie dziwota że nie reagował

 4. Dziwne uszkodzenia ma ten passat cc, jakby coś na niego spadło

 5. i teraz zgodnie z narracją… był czy nie był zaszczepiony ?

  • Rostoskinimapinidzy

   Był zaszczepiony z samochodem i gdy lekarze mu doradzali przesiąść się do komunikacji publicznej ze względu na stan zdrowia on odmówił.

 6. Mocny zawodnik ślę już czas odwiedzić lekarza

 7. szlag by mnie trafił gdybym słuchał takiej głupiej nuty podczas jazdy samochodem…

Z kraju