690 680 960

To nie był jeden cios. Dźgał ojca nożem bez opamiętania

Wcześniej znęcał się nad matką i bratem, teraz zaatakował ojca, który starał się bronić żonę. Mężczyzna wobec uzbrojonego w nóż 32-latka nie miał żadnych szans. Zginął na miejscu.

W prokuraturze odbyło się przesłuchanie 32-letniego Artura P. podejrzanego o zabójstwo swojego ojca. Jak już informowaliśmy, we wtorek po południu policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej w miejscowości Stary Uścimów w powiecie lubartowskim. Była to już kolejna interwencja w ostatnim czasie pod tym adresem. Mężczyzna wykazywał agresywne zachowanie wobec członków swojej rodziny. Tym razem miał zaatakować ojca.

Kiedy funkcjonariusze weszli do środka zauważyli leżącego na podłodze zakrwawionego mężczyznę. Obok stał drugi, z nożem w ręku. W pierwszej kolejności obezwładnili napastnika, a następnie zajęli się poszkodowanym. Widząc, że nie wykazuje on czynności życiowych, podjęli resuscytację krążeniowo – oddechową. Prowadzili ją do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Niestety, pomimo podjętych czynności ratunkowych, 58-latka nie udało się uratować.

Jak wykazały oględziny zwłok, denatowi zadano kilkadziesiąt ciosów nożem m.in. w klatkę piersiową, głowę oraz nogi. Mężczyzna zmarł po kilku minutach z powodu wykrwawienia. W trakcie przesłuchania Artur P. przyznał się do winy, złożył też wyjaśnienia. Śledczy będą teraz wnioskować do sądu o zastosowanie wobec 32-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie za zabójstwo grozi nawet dożywocie.

(fot. policja)

10 komentarzy

 1. Kilkadziesiąt ciosów nożem we własnego ojca, bo bronił matkę. Utrzymanie więźnia to blisko 5 tys. miesięcznie (całodobowy wikt i opierunek, media jak woda zimna + ciepła+ ścieki, c.o. gaz, odpady, eksploatacja,konserwacja oczywiście w cenie, całodobowa opieka medyczna + stomatologia bez kolejek, zajęcia kulturalno-oświatowe, TV bez abonamentu, pensje strażników i wychowawców, itd., itp.). Dziwić się, że mało zarabiamy?

  • To nie ma wpływu na zarobki w prywatnych firmach zdobytych dzięki komunistycznym układom. Właściciele takich firm nastawieni są na ciągły wyzysk ludzi i eksploatację aż do wyniszczenia majątku. Od takich firm należy uciekać jak najdalej niech właściciele sami zapi….ją.

   • W sprawie – bezwzględnie powinni wrócić karę śmierci!!!, bezwzględnie!!!! I to w takich przypadkach kara śmierci nie humanitarną!!!, powinien cierpieć przed śmiercią!!! Natomiast do człowieka, który się wypowiedział tj Hrabia Ciec – mam propozycję dla ciebie – sam załóż działalność i za….. laj!!!! Przecie wolny rynek i ty możesz!!! Tylko pewnie jesteś zwykła lajza, która tylko narzeka, zazdrości, a sam chlasz piwko codziennie i jarasz dwie paczki szlugersow!!! Do roboty cięciu!!!

 2. I teraz pytanie: bestia czy nie?
  Jak go resocjalizować? Jakie są szanse na powodzenie?

  Za niektóre przestępstwa powinno się wsadzać i nigdy więcej nie wypuszczać. Społeczeństwu nic po takich osobnikach na wolności.
  I co po wypuszczeniu? Trzeba by chyba wysłać za osobnikiem stały patrol. Tylko czy taki osobnik jest wtedy wolny?

 3. Oko za oko , jedyna słuszna kara…

 4. Tragedia,trzeba utylizować takie elementy,bo ludźmi ich nazwać nie można:-(

 5. krwiopijcademon

  Dobrze „jerzy” prawi dla takiego kogoś kto za taka zbrodnie po wszystkim za nasze pieniądze będzie żyć w luksusach to jest śmiech z tego poronionego wymiaru sprawiedliwości.

 6. Zutylizować

 7. dobre grozi nawet dożywocie??

  przecież tu nie ma innej mozliwości jak dożywocie-śmiech jak nie dostanie dożywocia

 8. dostanie 25. po 12 wyjdzie za sprawowanie – polskie prawo. W innym kraju dostal by 4krotne dozywocie. Bestia.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt