„To nasze coroczne święto”. Lubelska brygada zaprzecza, aby blokowała Marsz Równości, nie wyklucza pozwu o zniesławienie

Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej zapewnia, że oskarżenia jej o blokowanie zorganizowania Marszu Równości w Lublinie są niedorzeczne. Termin ten od początku istnienia brygady znany jest jako jej święto, a odbywające się w tym czasie przysięgi stały się już tradycją.

39 komentarzy

 1. Moim zdaniem homoseksualizm jest czymś naturalnym. Istniał on od zarania dziejów. Nie jest to jakiś wymysłem, modą czy dewiacją. Nie da się zmienić orientacji seksualnej i stać się homoseksualnym na własne życzenie. To jest czysta biologia, nie da się rozkazywać własnemu organizmowi. Gdyby tak było każdy z nadwagą mógł by powiedzieć opono z mojego brzucha znikaj i cyk jestem szczupły. Homoseksualizm jest zaburzeniem popędu seksualnego w kierunku płci identycznej, wyjątkiem od normy (heteroseksualizmu dzięki któremu gatunek ludzi może przetrwać, wydać potomstwo). Może będziecie mnie hejtować ale to jest choroba taka jak wiele innych chorób. Osoby homoseksualne nie wybrały sobie tego, one się takie urodziły, więc nie możemy mieć do nich o to pretensji. Czy widząc dziecko na wózku inwalidzkim mamy do niego pretensje – dlaczego ty nie chodzisz. Nikt sobie choroby nie wybiera ! To są tacy sami ludzie, jak cała reszta na świecie tylko z zaburzonym popędem seksualnym. Osoby takie potrzebują naszej akceptacji ponieważ mają problem z zaakceptowaniem samych siebie, choćby nie wiem co mówiły i jak nago biegały na paradzie równości. Brak wam akceptacji samych siebie i próbujecie takimi marszami wymusić akceptację w społeczeństwie. Nie raz biegając roznegliżowani w wyzywających pozach i strojach samo sobie szkodzicie bo odbieracie powagę takim marszom równości które mają poważne cel, czyli zmianę mentalności naszego społeczeństwa i zamiast akceptacji otrzymujecie wyraz zdegustowania ma twarzach większości społeczeństwa.

  • Od wieków stwierdza się także np. bliźniactwo syjamskie i albinizm. Ale to Są jednostki, promile w społeczeństwie. Czyli tak jak wy (lgbt+) są i istnieją. Nikt im oraz wam nie odbiera prawa do życia ale tak wy jak i inne „mutacje” jesteście upośledzeniem jednostki. Powinno się was leczyć a już napewno nie powinno się pozwalać na publiczne manifestowanie waszej nienaturalnej skłonności.

   • 8888 – Wielkie brawo i murem za takim stwierdzeniem można stać w obronie normalności !!!
    Dzieki

   • 8888 nie masz racji; homoseksualizm nie jest chorobą a raczej jedną z form zaspokojenia popędu seksualnego, ale nie jest też cechą która byłby korzystna dla społeczeństwa. Nie przeginajmy w żadną stronę. Marsze są manifestacją która bardziej szkodzi osobom homoseksualnym niż im pomaga. Homoseksualni nie interesują się tym kogo i jak ugniatamy pod kołdrą a my nie narzucamy się z tym w formie marszów. Prosimy o wzajemność. A jeżeli na prawdę chcecie pomóc „swoim” to powinniście zająć się działaniami mającymi na celu poprawę losu ludzi ze środowisk LGBT np w Arabii Saudyjskiej czy Rosji. Ale wtedy barwne parady z piórami w d…pie mogą nie wystarczyć.

  • W zasadzie to co piszesz można zaakceptować, ale…
   Te marsze nie mają nic wspólnego z homoseksualizmem. To jest biznes i tylko biznes. Do zagospodarowania są ogromne pieniądze. Paradoksalnie najlepszą reklamę robią teraz przeciwnicy. Kościół, pis, środowiska „narodowe” lub inni kibole, hejt na 112 itp.

 2. Powinien być jeszcze pozew za to godło

 3. Sa osoby z niska samoocena które wybieraja same bycie homoseksualistą , chociaz miały normalny związek. Poźniej to minęło i sa hetero . Szukaja w ten sposób jak twierdzą,,urozmaicenia seksualnego”

 4. Czy potraficie poza wpisami w necie walczyć z chorą ideologią LGBT? I nie mam tu na myśli kontrmanifestacji z rękoczynami. Jak się nie ruszycie to wy będziecie mniejszością, bo powoli, krok po kroku, centymetr po centymetrze jesteście wchłaniani przez tą ideologię, promowaną i wdrażaną przez PO

 5. Zamnienił stryjek...

  Zamienił stryjek siekierkę na kijek… Na przemarszu WOT będzie więcej homoseksualistów niż na paradzie równości i do tego zakompleksieni.

 6. …wasze okrężnicę to wasza sprawa, róbcie sobie w domu co chcecie, ale promować dewiacje seksualne pod nic nie mówiącym dla wielu osób akronimem lgbt i dodawać do niego + czyli de facto zapraszać inne zwyrodnienia i promować się za moje pieniądze ( miedzy innymi ) w przestrzeni publicznej, deprawując tym samym młode pokolenie, ludzie są w swej naturze heteroseksualni a każde odstępstwo od gatunkowego uwarunkowania jest upośledzeniem jednostki. Wmawiacie ludziom zdrowym, ze wasze zwyrodnienie jest czymś normalnym a w rzeczywistości to choroba przewlekła którą powinno się leczyć jak parkinsona. ! Kogo jeszcze wypromujecie pod hasłem „normalności”?? Zoofilów? Nekrofilów?

 7. za te tęczowe flagi bym ich nap..ał ile by wlazło pałą i gazem do krwi

 8. Wystarczy prosta sprawa: wydać zgodę na marsz równości na ten sam termin we wszystkich miastach.
  Co innego „grupa objazdowa”, a co innego rzeczywista liczba osób z naszego regionu.

 9. Pozew należy się temu… w okularach za profanacje godła! I każdemu…. co tak robi! To… j….. e

 10. Marsz Równości? a może przypomnienie ludziom o HIV i KILE prześladującej „ruch równościowych”. HIV, KIŁA, MOGIŁA w tęczowych barwach to doskonale hasło.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk