Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

To kolejne, podobne zdarzenie drogowe w tym miejscu. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W czwartek rano na skrzyżowaniu ul. Doświadczalnej z al. Witosa doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu ul. Doświadczalnej z al. Witosa w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca kii poruszającej się od strony Świdnika podjął manewr skrętu w lewo, w ul. Doświadczalną. Po chwili zderzył się z autem marki Seat, poruszającym się prawym pasem, od stronu centrum Lublina. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, kierowcę seata przetransportowano do szpitala.

W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut zablokowany był jeden pas ruchu. Obecnie nie ma już problemów z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

To kolejne, podobne zdarzenie drogowe w tym miejscu. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

To kolejne, podobne zdarzenie drogowe w tym miejscu. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

To kolejne, podobne zdarzenie drogowe w tym miejscu. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. lublni112.pl\nadesłane Beata)

10 komentarzy

 1. tzn, że zarządcą ruchu jest jakiś … i ,…

 2. za niedługo w tym miejscu postawią znak z ograniczeniem do 30km/h.
  Jak można nie zauważyć samochodu na tak świetnie widocznej stronie lublina?

  • Tu chyba bardziej chodzi o to, że ludzie nie wiedzą jaki sygnalizator jest dla świateł bezkolizyjnych, a jaki mówi o tym, że trzeba ustąpić pierwszeństwa pomimo, że ma się zielone światło.

 3. Nie rozumiem jak można tam się zderzyć, niemal codziennie przejeżdżam przez Doświadczalną, są światła, trzeba myśleć kto ma pierwszeństwo.. jeszcze chcą przerobić to skrzyżowanie, bo niektórzy wygrali prawko w chipsach i nie umieją się tam poruszać ???

  • A jak w ciebie ktoś trzepnie i będziesz miał połamane dwie nogi to też się będziesz cieszył i mówił ale baran wygrał prawko w chipsach. Infrastruktura powinna być tak przygotowana, aby takie sytuacje zniwelować do zera.
   Żeby nawet ci co wygrali prawko w chipsach przez przyapdek nie zrobili krzywdy sobie i innym.
   Trochę więcej empatii Kapitanie Oczywista Oczywistość

   • i to jest głos rozsądku a nie tylko „pacz na znaki”

   • Większych bredni nie mogłeś napisać. Infrastruktura w tym miejscu plus przepisy plus nawet nieformalna „zasada ograniczonego zaufania” już teraz ograniczają takie sytuacje do zera. Trzeba tylko znać te przepisy.

   • Jak bałwany nie pamiętają lub nie chcą się stosować do zasad to lepiej będzie jak przesiądą się do komunikacji miejskiej.

 4. Dokładnie niech zrobią utopijna infrastrukturę że nawet prawo jazdy nie będzie potrzebne.
  KOO jaki masz pomysł na np zapewnienie bezpieczenstwa pieszych?
  Tak z ciekawości?

Z kraju