Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tłumy na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej. Dzisiaj kolejny dzień imprezy

Piątkowe koncerty w ramach Dni Kultury Studenckiej, które odbywały się na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej, przyciągnęły tłumy. Wiele osób bawiło się pod sceną, na której zaprezentowały się Man-Gust, Rasmentalism, Coma oraz Strachy na Lachy, inni zaś piknikowali obok. Dzisiaj kolejny dzień imprezy. Tym razem zagrają: Łąki Łan i Happysad.

(fot. lublin112)
2018-05-12 15:15:48

10 komentarzy

 1. O której happysad?

 2. szczają srają rzygają śmiecą normalne bydło

 3. brawo „puti” swięta racja. To nie ludzie to bydło do kwadratu

  • Tylko prymitywni zwracają uwagę na prymitywne zachowania. Każdy człowiek na określonym poziomie, który sam i dobrowolnie sobie wyznacza widzi tylko tych na swoim lub wyższym poziomie.

   • To czego krytykujesz?

   • Ciekawe jakim prymitywem byś był jakby zarzygali ci auto 🙂 a może udawał byś że to wosk do polerki 🙂
    To smutne mieszkamy na Nadbystrzyckiej i moje dziecko – 6 latek – twierdzi, że student to ten co śpi na trawnikach, rzyga i siusia pod oknami oraz, że nigdy nie będzie studentem 🙂 – to ma być kultura? Albo porozbijane szkło jak idziemy do przedszkola – mam udawać, że to różyczki? Zobacz na samą politechnikę jakim płotem była ogrodzona spychając tym samym „zmęczonych imprezowiczów” na nasze osiedla. Ale co to dla Nas? Bo tylko prymityw zwracałby uwagę na powyłamywane ogrodzenia i szlabany w końcu samo się naprawi…

 4. Ja siw tam dobrze bawilem

 5. Puszka Lecha po 7 zł . Ciężko być studentem.