690 680 960

Ten pies ma nosa do narkotyków. Wywęszył je w szafie (zdjęcia)

Wczoraj policjanci z Bełżyc zabezpieczyli poporcjowane narkotyki: amfetaminę, marihuanę oraz 3-CMC. Policyjny pies Logo odnalazł środki odurzające ukryte w szafie. Dzisiaj 35-letni podejrzany zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano policjanci z Bełżyc przeprowadzili nalot na jedno z mieszkań w powiecie lubelskim. Mundurowi podejrzewali, że 35-latek, który tam przebywał, może być w posiadaniu dużych ilości narkotyków. W ramach akcji funkcjonariusze byli wspomagani przez policyjnego psa Logo z komendy w Świdniku, który specjalizuje się w wykrywaniu narkotyków.

Podczas przeszukania uwagę psa przyciągnęła szafa znajdująca się w jednym z pomieszczeń. Wewnątrz znaleziono znaczne ilości porcjowanych narkotyków, w sumie blisko 250 gramów. Przeprowadzone testy wykazały, że były to amfetamina, 3-CMC i marihuana.

35-latek został zatrzymany i dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty, a także podejmowana będzie decyzja co do jego dalszych losów. Posiadanie dużych ilości narkotyków jest przestępstwem zagrożonym karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Ten pies ma nosa do narkotyków. Wywęszył je w szafie (zdjęcia)

Ten pies ma nosa do narkotyków. Wywęszył je w szafie (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

3 komentarze

  1. No ale jaja pies lepszy od ludzi wywęszy i znajdzie ,bo u mnie na wsi to ludzie z miejscową milicją przez wiele lat robili na siłę z normalnego pracującego człowieka robiłi głupka i narkomana,a takie czworonożne zwierzę działa zgodnie z prawdą i uczciwością,normalnie zwierzę lepsze od ludzi

  2. Pies to uczciwe stworzenie ,bo ludzie to tylko myślą jak by kogoś fałszywie oczernić , oskarżyć

  3. Powinni mieć jeszcze psy od granatników🤣

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.3634zł -0.14%
  • GBP 5.3183zł -0.53%
  • EUR 4.6091zł -0.57%
  • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas