Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Targi Piw Rzemieślniczych w Lublinie

W Lublinie odbywają się Targi Piw Rzemieślniczych. Kto jeszcze nie był, ma okazję jeszcze dzisiaj, spróbować bogactwa piwnych smaków produkowanych także w naszym regionie.

Jeszcze dzisiaj do godziny 17 macie okazję spróbować piw z kilkudziesięciu małych browarów rzemieślniczych. Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to również okazja do pozyskania wiedzy, w jaki sposób powstają konkretne trunki. Dowiecie się także, jak uwarzyć własne piwo, jak je degustować, dobierać szkło i oceniać dany trunek.

Wśród wystawców są browary z całej Polski, zarówno te, które są już pionierami piwnej rewolucji jak i nowe, które przebojem wdarły się na piwowarski rynek. Znajdziecie także produkty z naszego regionu.

Bogactwo smaków jest ogromne, są piwa z amerykańskim chmielem, który nadaje solidną goryczkę, zapach i smak cytrusów oraz owoców tropikalnych. Królują też piwa kwaśne z dodatkiem owoców: np. malin, mango czy truskawek. Fani ciemnych piw mogą przebierać wśród stoutów np. z dodatkiem kawy najwyższej jakości, czy tych leżakowanych w beczce po whisky albo koniaku. Warto wspomnieć o piwach belgijskich z dodatkiem dzikich drożdży. Tradycjonaliści mogą znaleźć świetne piwa pszeniczne pachnące bananami i goździkami.

2017-11-26 14:03:23
(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Ech te artykuły. Trzeba się domyslać gdzie te targi

Z kraju