Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sylwestrowe włamanie do sklepu. Złodzieje ukradli… chrupki

Złodzieje byli albo bardzo głodni, bądź też potrzebowali właśnie tej jednej rzeczy. Ukradli towar za 10 złotych, straty są sto razy większe.

W noc sylwestrową nieznani sprawcy dokonali włamania do jednego ze sklepów spożywczych w miejscowości Chotyłów w gminie Piszczac, w powiecie bialskim. Zanim dostali się do środka budynku, w którym mieści się sklep spożywczy, na przeszkodzie stanęło im ogrodzenie. Przecięli więc łańcuch, który zabezpieczał bramę przed otwarciem a następnie wybili szybę w oknie budynku.

Gdy weszli do środka zabrali ze sklepowych półek sześć paczek chrupek. Gdy odkryto włamanie, właściciel sklepu po sprawdzeniu towaru, potwierdził iż więcej nic nie zginęło.

Wartość detaliczna skradzionych chrupek to 10 złotych. Jednak straty wyrządzone przez włamywaczy wynoszą znacznie więcej. Naprawa uszkodzonych elementów budynku m.in. okna oraz wnętrza sklepu będzie sto razy droższa niż wartość skradzionego towaru. Mianowicie straty spowodowane włamaniem wyliczono na kwotę 1000 złotych.

Teraz włamywaczy szuka bialska policja. Sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-01-02 18:13:22

6 komentarzy

  1. Nie wiem, czy się śmiać czy płakać 😀

  2. Kleofas Pierd - Oła

    Ręce opadają, Jak nic to małolaty. Dorosły najbardziej głupi wziąłby trochę więcej

  3. złodziej to złodziej, nieważne czy ukradnie lizaka czy cały asortyment sklepu. jest kradzież, są szkody więc mam nadzieje przeczytać -policja złapała złodzieja, sąd skazał .

  4. Droga redakcjo, w artykule dwa razy zaznaczecie, że straty wyniosą 10 razy więcej niż kwota 10zl. Na koniec po raz kolejny informujecie, że straty to 1000zl. Czy sądzicie, że poziom waszych czytelników jest aż tak niski i nie wiedzą ile to jest 10×10?

Z kraju