Sygnał od Czytelnika. „Kolejny raz jestem świadkiem jazdy pod prąd” (zdjęcia)

Kolejny raz w tym miejscu i po raz kolejny ten sam błąd kierowcy. Jazdę pod prąd na ul. Północnej uwiecznił na zdjęciach nasz Czytelnik.

Kolejny raz otrzymaliśmy informację o jeździe pod prąd na ul. Północnej. Ostatnio taki błąd kosztował zderzenie dwóch pojazdów. Tym razem pod prąd wjechał kierowca Suzuki.

Całą sytuację widział nasz Czytelnik, który twierdzi, że kolejny raz jest świadkiem takiego zachowania.

– Kolejny raz jestem świadkiem jazdy pod prąd, na skrzyżowaniu ul. Północna-Ducha, a jeszcze bardziej zdziwiła mnie postawa policji, która tylko poinformowała kierowcę o jego błędzie, a powinna ukarać mandatem za niebezpieczną i skrajnie nieodpowiedzialną jazdę – napisał pan Mariusz.

W ostatnim czasie nastąpił niemal wysyp informacji od Czytelników, dotyczących nieodpowiedzialnych kierowców jeżdżących pod prąd. Po raz kolejny apelujemy o baczniejsze przyglądanie się na uliczne oznakowanie. Jazda pod prąd niesie ze sobą ryzyko poważnego, także śmiertelnego wypadku.

(fot. nadesłane Mariusz)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. Ci nieodpowiedzialni kierowcy są wszędzie, stają blokując pas bo czekają na kogoś, stają na zakazie na awaryjnych,jeżdżą na czerwonym,zajezdzaja drogę zmuszając do hamowania itd.Tutaj tylko kierowanie co kilka lat na kurs doszkalajacy mogłaby pomóc.

 2. Nastąpił wysyp bo nagłaśnianie sprawę. To dla was jest wysyp, dla reszty użytkowników korzystających codziennie z dróg to normalka.

 3. Najbardziej mnie dziwi, że to już kolejna jazda pod prąd w tym miejscu, a jest to normalne skrzyżowanie, dobrze oznaczone i naprawdę trzeba się postarać żeby źle pojechać.

 4. Pan Mariusz to PAŁA.

 5. a ktoś zwraca uwagę na rowerzystów jedących pod prąd ??/ a to norma

 6. Dzisiaj około 13.30 piękna blondi ledwo co nie walneła we mnie na wysokości przystanku. Zdziwił się babsztyl że coś jedzie tym pasem.

 7. Mylący może być znak dla jadących ul ducha po prawej stronie na pasie zieleni pomiędzy ducha i północną , natomiast jadący północną mają go po lewej stronie i sugeruje zmianę pasa dla skręcających w lewo zanim jeszcze pojawia się właściwy znak dla jadących północną

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL