Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sygnał od Czytelniczki. Zdewastowane auto od kilku miesięcy straszy na parkingu (zdjęcia)

Zdewastowany volkswagen od kilku miesięcy stoi na jednym z parkingów na Czechowie. Służby miejskie nie są w stanie nic zrobić z porzuconym autem.

37 komentarzy

  1. Czytelniczko zabierz do domu jak ci przeszkadza

  2. to tylko nieudolna służba podległa „najlepszemu prezydentowi 700 lecia”. Teraz będą o jeszcze ochraniać przed mieszkańcami miasta, z których cwaniaczek żyje

  3. Jest otwarty? Jest. Trzeba ręczny w dół, wżucić na luz. Dalej z górki sam zjeździe i na środek Koncertowej. Wtedy zabiorą.

    • a powiedz, którzy przepis zabrania zostawienia auta na parkingu publicznym na kilka miesięcy? można wyjechać na pół roku i później wrócić i dalej nim jeździć, prawda? nikt nie ma obowiązku go sprzedawać przed wyjazdem

  4. Chętnie go sobie zabiorę. Szybko się wtedy ktoś nim zainteresuje.

  5. dzięki takim newsom być może samochód kogoś kto np. pojechał na kilka miesięcy za granicę do pracy zostanie teraz doszczętnie rozebrany na części, a gdzie np. policja i ochrona mienia z urzędu?

  6. ul Pogodna 15 przy pierwszej klatce też od dłuższego czasu zajmuje miejsce innym użutkownikom, przykryty liśćmi i odchodami ptasimi samochód osobowy Czas by się nim zająć.