690 680 960

Sygnał od Czytelniczki. Brak klimatyzacji w autobusie. „Większość pasażerów ściąga maseczki, bo nie da się wytrzymać”

Panujące od pewnego czasu upały dają się we znaki m.in. pasażerom komunikacji miejskiej. Wczoraj otrzymaliśmy sygnał, że w jednym z pojazdów nie działała klimatyzacja, co z obowiązkiem jazdy w maseczce, prowadziło do wysoce niekomfortowych warunków podróżowania.

56 komentarzy

 1. Smród bród Ó z kreską .

 2. Oczywiście, że oszczędzają na paliwie. Na aplikacji sprawdzasz, że autobus w klimę wyposażony, wsiadasz i …. kierowca jej po prostu nie włączył.

 3. Inna kwestia, że już powinni zlikwidować pseudo nakaz noszenia szmat na twarzy.

 4. linia 38 nie ma klimatyzacji włączonej, jedynie otwarte okna -podróż w maseczce jest nie do wytrzymania

 5. Jaka klima???Nie włączają kierowcy klimatyzacji w 90%pojazdów.Okna są zablokowane ze nie można ich również otworzyć.To jest jakaś chora sytuacja,co się dzieje.A Pani z ZTM,niech nie ściemnia,bo jest zupełnie inaczej niż mówi.A jeśli chodzi o kierowców,I ich kulturę w kierunku do pasażera,pozostawia również wiele do życzenia.

 6. W CAŁYM województwie lubelskim jest po 10 zakażeń dziennie, a wy nadal w autobusie w maseczce przy 40 stopniach? Gratulacje.

 7. Ostatnio często (niestety!) jeżdżę autobusami. Jakimś cudem nie mogę trafić na autobus z działającą klimatyzacją. To jest katorga jechać w upale z maską na twarzy. Serio, jak nie działa klima, to przejazd powinien być darmowy… Pasażerowie to nie masochiści.

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas