Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Światła nie działały, zignorowała znak stop i zderzyła się z volkswagenem (zdjęcia)

Na rondzie u zbiegu al. Solidarności i Sikorskiego zderzyły się dwa auta. Na skrzyżowaniu nie działa od pewnego czasu sygnalizacja świetlna. Kierująca oplem kobieta nie zastosowała się do znaków drogowych.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 11 na rondzie Pileckiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności, Sikorskiego i ul. Ducha zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i opel. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem kobieta jechała al. Solidarności od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała znak stop, w wyniku czego wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem, którego kierująca zjeżdżała z ronda.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Światła nie działały, zignorowała znak stop i zderzyła się z volkswagenem (zdjęcia)

Światła nie działały, zignorowała znak stop i zderzyła się z volkswagenem (zdjęcia)

Światła nie działały, zignorowała znak stop i zderzyła się z volkswagenem (zdjęcia)

Światła nie działały, zignorowała znak stop i zderzyła się z volkswagenem (zdjęcia)

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. Baby jeżdżą ostrożnie. Ale bez głowy

 2. Zgodzę się bez sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu jeździ się płynniej jednak zawsze trafi się ktoś taki kto „nie umie w rondo” powinno się zabierać p.j. za taki elementarny brak wiedzy o przepisach . Kiedyś jedna z Pań się tłumaczyła jak wjechała na to skrzyżowanie ,że to przecież ta druga uderzyła zjeżdżając i to nie jej wina .

 3. Najpierw jechała slalomem, a potem odbiła w lewo, wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.

 4. Wiocha rządzi się swoimi prawami i przepisami. Dlatego powinna mieć zakaz wjazdu do miasta.
  ( Do rogatek, a potem taxi albo komunikacja miejska ) Mam na myśli rodowitych „czerstwiaków”, a nie osoby, które wyprowadził się z miasta w….okolice.

 5. I tak wyjątkowo długo było bez kolizji i szczerze mówiąc, gdyby nie pojedyncze jednostki, to na tym skrzyżowaniu nic się nie dzieje. Świetnie się jeździ. Podobnie jest z rondem 100-lecia KUL.

  Jednak jak się zjeżdża z tego ronda w Ducha, to brak widoczności po prawej, daje jednak takie głupie uczucie niepewności, czy aby ktoś nie za… A przykład dlaczego, to właśnie mamy. Ledwo zabrali ten pogięty słup. Tam powinni postawić betonowy. Taki okrąglak, jak na ogłoszenia!

 6. Dobrze że na tym fundamencie nie było jeszcze słupa od sygnalizacji! To Polo byłoby nieźle draśnięte.

  • „…brak widoczności po prawej, daje jednak takie głupie uczucie niepewności, czy aby ktoś nie za” i dlatego ja zawsze tam zwalniam do 5-10/h , sprawdzam czy widać jakie BMW/Audi i jak widzę to pooowoli egzekwuję pierwszeństwo.
   Przed przebudową były światła i też nie zwracali uwagi, że przecież z naprzeciwka mieli pierwszeństwo, ile tam samochodów się natłukłłłłło

 7. A ja się pytam po chu… światłą na tym skrzyżowaniu, jest rondo, to trzeba się nauczyć jeździć patrząc na znaki i będzie po sprawie. Bez świateł poranny ruch jest płynny jak trzeba, po południu też nie ma żadnych korków.

 8. Noooo znowu a ja pana nie widziałam

 9. O proszę sami panowie komentują , odnoszę wrażenie czytając komentarze, że każdy facet jeździ bezwypadkowo……tak bardzo ciekawe. Bo gdy wypadek spowoduje kierowca kobieta to narzucać jej trzeba ile wlezie, prawda panowie!?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo