Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Za znęcanie się nad żonami trafili do aresztu

Dwóch mężczyzn, jeden z gminy Grabowiec i drugi z Zamościa, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Obaj panowie odpowiedzą wkrótce za znęcanie się nad żonami.

W miniony weekend zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące przemocy w rodzinie. Mieszkanka gminy Grabowiec poinformowała mundurowych, że mąż jej znajomej znęca się nad nią psychicznie i fizycznie.

Jak się okazało w czasie rozmowy z policjantami, ofiara przemocy wyznała, że jej 39-letni mąż od dłuższego czasu w trakcie kłótni, które sam rozpoczynał, wyzywał ją, poniżał, niszczył przedmioty znajdujące się w domu, popychał i szarpał za ubranie. Mężczyzna podejrzewany o stosowanie przemocy został zatrzymany, wczoraj usłyszał zarzuty znęcania się nad osobą najbliższą oraz spowodowania u pokrzywdzonej lekkich uszkodzeń ciała. Mężczyzna decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Wczoraj do aresztu trafił mieszkaniec Zamościa podejrzewany o znęcanie się nad żoną. Jak ustalili policjanci 32-latek w trakcie awantur z żoną wyzywał ją, groził, popychał i szarpał za ubrania. Po niedzielnej awanturze, którą wszczął będąc pod wpływem alkoholu, został zatrzymany. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego 32-latkowi przedstawiono zarzuty znęcania się.

(fot. pixabay.com)

14 komentarzy

 1. Jestem przeciwnikiem jakiejkolwiek przemocy , również psychicznej , stosowanej w dni świąteczne , ale uważam że kobieta należy do mężczyzny jak buda do psa i powinna być posłuszna . Tak jest napisane w Piśmie.

  • hahahahaha borysku…jak bym chciała, to mogła bym mieć psa Borysa…a jakimś pismem, to można sobie teraz tyłek podetrzeć…

  • No jasne, że należymy do was. I musimy wam usługiwać całe życie. Tylko, że my też umiemy pracować zawodowo poza zajmowaniem się domem, za to wy po przyjściu z pracy nie potraficie bić ogarnac w domu. Wiec nie wiem kto ma większy problem. I pamieta, że to my baby wam gotujemy zazwyczaj i wrzucamy wam do talerza co chcemy, więc miej się bucu na uwadze co by jutrzejsza kolacja nie była ostatnią wieczerzą?

  • Przecież to troll prowokator. Czemu reagujecie?

  • narazie to ty jesteś własnością mamusi i masz się jej słuchać i być posłusznym, nie grymasić przy jedzeniu, być grzecznym w przedszkolu i wołać kiedy chcesz kupe by gaci nie obsać.

 2. Borys , to co ty uważasz to mało z tym …kobiety mają pracę , własne pieniądze i mogą bez chłopa żyć na lepszym poziomie niż z nim.

 3. Łobuz kocha najbardziej

  • są dwa etapy rozwoju kobiety typu „dej mnie, mam horom curke”:
   1. -spadaj lamusie, ja potrzebuję prawdziwego faceta, łobuz kocha najbardziej
   2. -samotna matka pozna miłego, statecznego pana z dobrymi zarobkami

 4. Zaraz to mąż tej znajomej zneca się nad tą informującą czy nad jej znajomą??? Piszcie jakoś po normalnie

  • Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   Jak tą informującą pognał z domu za wścibstwo to znaczy, że i nad nią się znęcał.
   Tak czy inaczej, teraz strach mieć żonę bo jak nie o znęcanie, to o gwałt, albo molestowanie oskarży i wyjdzie na to, że już lepiej pójść do agencji masażu, towarzyskiej, albo innego burdelu.
   Tirówki odradzam, bo toto brudne i zarazić się można jak nie syfem to HIV’em (chociaż najtańsze).

 5. Przejechałby Starą aŁdi czy traktorem na podwórku to by Starą do aresztu wsadzili za to wtargnęła pod pojazd i narobiła kłopotów Panu Kierowcy. Stara jeszcze by odszkodowanie płaciła za to, że WLAZŁA jak Święta Krowa pod koła.

  • Podwórko to teren prywatny, więc żadnego mandatu by nie dostał, nieletni ekspercie od wszystkoego powinieneś to widzieć, do nauki, albo twój stary też będzie miał powód żeby Cię zdzielić.

 6. Najpierw same szukają łobuza,a później płacz i lament.

Z kraju