Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Struża: Nie żyje pieszy potrącony przez opla. Policja szuka świadków wypadku

Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Struży, na drodze krajowej nr 12. W szpitalu zmarł pieszy potrącony przez auto osobowe.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 20 w miejscowości Struża, na drodze krajowej nr 12. – Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, pojazd marki Opel Omega jadący od strony Chełma potrącił wbiegającego na drogę mężczyznę – informuje st. asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca auta był trzeźwy.

– Potrącony 35-letni mieszkaniec gminy Trawniki w stanie ciężkim trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Pas w kierunku Chełma był przez kilka godzin był zablokowany. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo – wyjaśnia st. asp. Magdalena Szczepanowska.

Świdniccy policjanci wyjaśniając okoliczności zdarzenia zwracają się do bezpośrednich świadków. W tej sprawie należy się kontaktować z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod nr tel. (81) 749-42-10 lub 997.

68-96536

2016-11-27 11:02:15
(fot. Policja Świdnik)

7 komentarzy

 1. Ten pieszy [*] to już nie raz wbiegł na ulicę. Raz jak jechałem to tak wyskoczył mi ale na szczęście udało mi się wyhamować.

  • Skąd dokładnie był?

  • Tak już jest „potrójny iksie” – jednym wyskakują niesforni piesi, innym łosie i sarenki, ale zdarzają się też złośliwe drzewa, a nawet przepusty drogowe i wredne rowy.
   I za „gibazą” powtórzę: każdemu się może przytrafić – w naszych rodzinach też.

 2. nie było wiaduktu ani torów….przykre ale kto o tym chce mówić w dobie rozkwitu kraju.

 3. Na każdym trawniku mister nikolayew

 4. Pani Magdaleno, opel jechał od strony Chełma i zablokowany jest pas w stronę Chełma? Coś tu nie tak. Akurat w tym czasie jechałem tamtędy i troszkę inaczej to wyglądało. Kondolencje dla rodziny i K…WA więcej rozwagi i odblasków. Bo tego pieszym brakuje (nie wspominając o rozumie)

 5. Jechałam tamtędy, widziałam tylko dwa buty leżące na poboczu… współczuję kierowcy. Jeżeli chodzi o drogę od Piask do Biskupic to nie ma tam ani jednego przejścia o oświetleniu nie wspomnę a w dodatku to piesi powinni dbać o swoje bezpieczeństwo poprzez noszenie odblasków gdzie większość tego tam na tym odcinku drogi nie robi. Wypadki zdarzą się tam notorycznie więc czas pomyśleć o jakimś rozwiązaniu tej sytuacji.

Wiadomości z info112