Starsza kobieta potrącona przez audi. Jej życia nie udało się uratować

Tragicznie w skutkach zakończył się wieczorny wypadek na jednej z dróg w powiecie krasnostawskim. Zginęła 85 – letnia kobieta, która została potrącona przez samochód.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 20 w miejscowości Żółkiew w gminie Żółkiewka w powiecie krasnostawskim. Na lokalnej drodze potrącona została kobieta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, zdarzenie miało miejsce na nieoświetlonym odcinku drogi w obszarze niezabudowanym. Kobieta została potrącona przez audi. W wyniku odniesionych obrażeń 85 – letnia mieszkanka gminy Żółkiewka zginęła na miejscu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący audi, 19-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. lublin112- zdjęcie ilustracyjne)

19 komentarzy

 1. 19-latek w Audi na wiejskiej drodze. Ciekawe, co mogło być przyczyną potrącenia staruszki.

 2. Awdi i wieśniak to kumulacja.

 3. Przepisy nakazują pieszemu zejść z jezdni jak jedzie samochód. Ktoś to stosuje?

  • Przepis trochę bezsensowny. Przy duzym ruchu to pieszy musiałby najlepiej iść stale poboczem zarosniętyn i nierównym lub najlepiej rowem. Wszystko oczywiście i jak zwykle dla wygody kierowców, i aby chociaż nie musieli zdjąc nogi z gazu a co gorsze hamować.

 4. Wciągnie się pod covid…

  PS: czytajcie jutro wyniki covid-losowania.

 5. 19latek wyszedł se z domu i hejt na niego bo jakaś staruszka nie zastosowała się do przepisów.
  Potem zdziwienie że młodzież woli siedzieć w domu przy komputerze. Boją się.

 6. Tydzień temu ja mieliśmy i mówiłam że kiedyś dojedzie i tak się stało. Szkoda tylko kierowcy bo młody i trauma na całe życie.

 7. Babcia nawet nie wiedziała co to kamizelka odbkaskowa. Św.Piotr jej powie.

 8. Bardzo istotna informacja ze audi. Zaden opel renault citroen volvo fiat nie jest w stanie stworzyc takiego zagrozenia😉

 9. Ludzie zza komputerków zawsze wiedzą lepiej co się wydarzyło

 10. Przypomina mi się śmiertelne potrącenie młodej dziewczyny w Siennicy Różanej (chyba) , padł wtedy rekord komentarzy, wiele, wiele stron. Audi, młody chłopak, młoda dziewczyna, spore uszkodzenie starej ( jeszcze solidnej ) audicy czyli wolno nie było. Podobno syn urzędnika, czy wójta. Wtedy mocno zaintrygowało mnie to potrącenie więc mam pytanie, czy ktoś zna jej zakończenie? Z góry dziękuję.

 11. Zastanawia mnie jeden fakt gdzie była rodzina staruszki, doskonale wiedzieli że codziennie chodzi czasami nawet 3x dziennie, za każdym razem środkiem ulicy nigdy nie zwrócili jej uwagi załóż kamizelkę albo jaki kolwiek odblask. Ta staruszka codziennie chodziła gdzieś, w dzień w nocy za każdym razem środkiem ulicy. Gdy jechal samochód z naprzeciwka trzeba było się zatrzymać gdy ona szła by ją minąć. Wydawanie dźwięków z silnika nie robiło na niej wrażenia, upominanie także. To było do przewidzenia że prędzej czy później dojdzie do tragedi. Niestety nieszczęście padło na tego młodego chlopaka, który jest nie winny a uraz będzie miał do końca życia przez staruszkę i jej rodzinę która nie potrafiła jej upilnować. Przykre że nie ma sprawiedliwości w tym kraju…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8706zł -0.57%
  • GBP 5.0472zł 0.04%
  • EUR 4.5869zł 0.01%
  • CHF 4.2802zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach