Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden z kierowców jechał za szybko, doszło do zderzenia. Dwoje dzieci poszkodowanych w wypadku

W sobotę w miejscowości Białka doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie dziewczynki w wieku 3 i 7 lat.

Wczoraj około godziny 12 w miejscowości Białka nadmierna prędkość jednego z kierowców przyczyniła się do groźnego wypadku drogowego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu volkswagena z volvo.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Mundurowi ustalili wstępnie, że kierowca volvo poruszał się z nadmierną prędkości i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem.

W wyniku zderzenia pojazdów, dwie dziewczynki w wieku 3 i 7 lat odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala w Lublinie. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Wkrótce sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(fot. Policja)

6 komentarzy

  1. Kiedy w końcu za jazdę zagrażającą zdrowiu i życiu innych uczestników ruchu kierowca- sprawca pójdzie z torbami, straci samochód itp.. Okey ,nie był pijany, ale nadmierna prędkośc powinna być tak samo jak za jazdę po spozyciu podstawą do regresu wypłaconego ofiarom odszkodowania od sprawcy. Mandat w smiesznej wysokości jak wszyscy wiemy i doświadczamy nić nie uczy.

  2. Wieśniaki za szybko!!!!

  3. W Białce koło Parczewa nie ma torów kolejowych.

  4. Ani w Białce k.Parczewa , ani w okolicy nie ma ma torów kolejowych . Co to za zdjęcie ?