Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Spory rozwój fabryki mebli w Lubartowie. Powstają też nowe miejsca pracy

Około 30 osób chce zatrudnić producent mebli do swojego zakładu w Lubartowie. Ma to związek z uruchomieniem kolejnych linii produkcyjnych. To jednak nie koniec rozwoju fabryki.

W przyszłym miesiącu w zakładzie produkcji mebli w Lubartowie, należącym do największej grupy meblarskiej w Polsce jaką jest firma Black Red White, uruchomione zostaną kolejne linie produkcyjne. Powstają tam przede wszystkim meble skrzyniowe. Ze względu na ogromny potencjał rozwojowy tej kategorii produktów, oraz rosnące zapotrzebowanie konsumentów na różnorodne propozycje mebli, firma rozpoczęła szereg inwestycji i optymalizacji produkcji w zakładach.

W fabryce w Lubartowie zaplanowano dalszy rozwój, zwiększenie zdolności zakładu i uruchomienie dodatkowych linii produkcyjnych. Dzięki temu w zakładzie powstanie 30 nowych miejsc pracy na takich stanowiskach jak: operator maszyn, pomocnik operatora czy pakowacz. Rekrutacja się już rozpoczęła. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą specjalnej zakładki na stronie internetowej firmy.

Black Red White zajmuje się produkcją mebli od ponad 25 lat, obecnie posiada ok. 20% udziałów w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład Grupy Kapitałowej wchodzi Black Red White S.A. i 21 spółek zależnych, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)
2018-06-26 17:32:29

3 komentarze

  1. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

    Tak więc gołymi okularami widać że w Black Red White S.A. pracuje taki sort Polaków, którym jednak coś się opłaca.
    Pomyślności życzę i dużo nowych klientów na te Wasze wyroby.
    Ja też se coś wypatrzę – zaraz po wypłacie emerytury. :mrgreen:

  2. napiszcie ile płacą, to się okaże, czy będą chętni

  3. Place klasyczne dla sciany wschodniej. Bez powodu nie lokują tutaj zakladow. Bezrobocie wielkie to i frajerów za 2tys pod dostatkiem.