Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Sporo narkotyków w mieszkaniu. 40-latek trafił do aresztu

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali 40-latka, który posiadał w miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków. Z zabezpieczonej amfetaminy można byłoby sporządzić ponad 700 porcji dilerskich. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie 40-latka to efekt pracy operacyjnej i trafnego rozpoznania krasnostawskich kryminalnych w lokalnym środowisku. Mundurowi mając informacje o tym, że mężczyzna może mieć narkotyki udali się do jego miejsca zamieszkania.

– Mężczyzna był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy i nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli amfetaminę. Z zabezpieczonych substancji można byłoby sporządzić ponad 700 porcji dilerskich. Krasnostawska prokuratura prowadząca śledztwo w tej sprawie postawiła już mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków – informuje starszy sierżant Anna Chuszcza z krasnostawskiej Policji.

Sąd podjął dziś decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za to przestępstwo 40-latkowi grozi nawet 10 lat pozbawiania wolności.

PRZECZYTAJ

Ukradł koparkę, krótko cieszył się łupem (zdjęcia)

4 komentarze

  1. Ja rozumiem narzucenie marynarki na ręce skute z przodu, by zakryć kajdanki.
    Ale jaki jest sens narzucania kurtki na ręce skute za plecami? Przecież ta kurta bardziej zwraca uwagę, niż same bransoletki…

  2. Jaka jest definicja porcji dilerskiej ?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo