Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Nie żyje 80-latek

Dzisiaj po południu samochód osobowy potrącił jadącego rowerem mężczyznę. Pomimo szybkiej akcji ratunkowej, nie udało się go uratować.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12:30 w miejscowości Bezwola w powiecie radzyńskim. Samochód osobowy potrącił tam rowerzystę. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, obaj kierujący jechali z przeciwnych kierunków jazdy. W pewnym momencie cyklista z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost przed nadjeżdżającego volkswagena.

Doszło do potrącenia w wyniku którego kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Jego obrażenia były tak poważne, ze ratownikom, którzy po kilku minutach przybyli na miejsce wypadku, nie udało się uratować jego życia. Ofiarą jest 80-latek z gminy Wohyń.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne przyczyny jak i okoliczności zdarzenia.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelniczki. Ewa – DZIĘKUJEMY!

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Nie żyje 80-latek
Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Nie żyje 80-latek

(fot. Dzięki współpracy – www. IleDzisiaj.pl)
2014-11-22 16:03:47

15 komentarzy

 1. SUPER GAME OVER

  • kiedyś ktoś o tobie tak napisze.

   • Dzięki za troskę anabello – jak będę już w stanie stabilnym, będzie mi to absolutnie obojętne co Ty, albo ktoś inny , napisze.

    • ale taka znieczulica nie będzie obojętna twojej rodzinie czy choćby twoim znajomym.
     Kierowcy też wesoło nie jest a zarazem jego rodzinie.

  • Trochę nie na miejscu – pamiętaj o drewnianym kościele….

  • jaki nick taki poziom komentarza, widzę, że będziemy zasypywani tym gównianym nickiem na 112, bo już widziałem gdzieś te gówniarskie wypociny, zmień chociaż na – będzie umyta za rok, lub nigdy, facet z takim nickiem to zagadka psychiatrii

   • bardzo młody Miodek

    Poczytałem Waszych komentarzy i doszedłem do wniosku, że dla Was nie ważny jest wypadek, śmierć człowieka…
    …wystarczy Wam podrzucić temat zastępczy i dyskusja skupia się na dołożeniu tej osobie, która ma odmienny pogląd na opisywane zdarzenie
    Przy tym wychodzicie na większych chamów niż ten, któremu „dokładacie”.

    • Dobry komentarz.

    • A mnie cały czas zastanawia dlaczego redakcja nie usuwa komentarzy takich prowokatorów i nawet nie odpowiada na między innymi moje komentarze dotyczące tego, że powinni w jakiś sposób je moderować.
     Natomiast redakcja ma czas na odpisywanie w przypadku kiedy jakiś czytelnik napisze, że np. w słowie „który” pojawiła się literówka albo jakiś błąd ortograficzny.

     Chyba, że redakcji odpowiada, że ich własne strony są zaśmiecane przez takich trolli, którzy nie wnoszą do strony lub wydarzenia żadnych sensownych informacji lub opinii, natomiast powodują awantury między użytkownikami? Jeżeli tak to przepraszam.

     A jeśli nie macie osoby, która mogłaby się tym zająć, to myślę, że wielu użytkowników zechciałoby się tym zająć za odpowiednią opłatą.

     • Pawle, każdy komentarz przechodzi przez moderację. Każdego dnia wiele z nich lądują w koszu, z innych zaś usuwane są niedozwolone treści. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że wiele innych może bulwersować, jednak o ile nie zawierają treści, nie obrażają innych użytkowników itp, nie możemy zbyt radykalnie w nie ingerować, gdyż wtedy by to było blokowanie swobody wypowiedzi.

      Pozdr.
      red

     • Niektóre swobody jako ludzie cywilizowani sami sobie blokujemy. Tak samo tutaj niektóre swobody powinniście blokować.

      • Zwrócimy baczniejszą uwagą na ten problem po Twojej sugestii, pozdrawiamy i życzymy spokojnego popołudnia.

 2. [spam]

  ———————————
  Pani Beato,
  kolejna próba umieszczania tego typu „ogłoszeń” zakończy się zablokowaniem użytkownika.
  Pozdr.
  red.

 3. [spam]

  ———————————
  Pani Moniko,
  kolejna próba umieszczania tego typu „ogłoszeń” zakończy się zablokowaniem użytkownika.
  Pozdr.
  red.

 4. Jakież to reklamy zamieszczają ludzie akurat tu, gdzie nie wypada się reklamować?
  Może to producentki zniczy lub wieńców?

Z kraju