Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sławomir Mentzen w Lublinie: „Wolałbym mieć córkę prostytutkę, niż syna dziennikarza” (wideo, zdjęcia)

Kampania wyborcza wkracza na ostatnią prostą. Przed ciszą wyborczą, która obowiązywać będzie od północy, w nocy z piątku na sobotę, startujący w wyborach robią wszystko, aby skłonić wyborców do oddania głosów na kandydatów z konkretnych opcji politycznych. W poniedziałek rano w Lublinie po raz drugi w ostatnich dniach obecny był lider Konfederacji Sławomir Mentzen, który przedstawił założenia programowe Konfederacji. W trakcie przemówienia padły ostre słowa pod adresem dziennikarzy. Na koniec były wspólne zdjęcia. Spotkanie z przedstawicielami Konfederacji przyciągnęło w większości młodych ludzi. Niektórzy prosili nawet, aby Sławomir Mentzen usprawiedliwił im nieobecność w szkole na lekcjach.

Rozpoczynamy cykl prezentacji materiałów foto i wideo zarejestrowanych na piątkowych spotkaniach z kandydatami w nadchodzących wyborach. Jako pierwszy publikujemy materiał ze spotkania lidera konfederacji Sławomira Mentzena z wyborcami na Placu Łokietka w Lublinie.

W trakcie wystąpienia zostały przedstawione założenia programowe Konfederacji. Oprócz tego padły ostre słowa pod adresem wszystkich dziennikarzy. Sławomir Mentzen powiedział: „Wolałbym mieć córkę prostytutkę, niż syna dziennikarza” – co spotkało się z owacjami zebranych osób. O czym jeszcze mówił lider Konfederacji i pierwszy na liście Konfederacji z okręgu lubelskiego Bartłomiej Pejo? Wszystko znajdziecie na zarejestrowanym przez nas materiale wideo.

Jeszcze dzisiaj przedstawimy kolejne nagrania, które zrealizowaliśmy z kandydatami w najbliższych wyborach: z Jarosławem Miściurem kandydatem na posła z listy Koalicji Obywatelskiej, który reprezentuje Agrounię na listach KO, dr Marcinem Nowakiem kandydatem na senatora RP, Zbigniewem Wojciechowskim z Prawa i Sprawiedliwości kandydatem na posła, Lechem Sprawką z PiS kandydatem na senatora, a także z przedstawicielami Trzeciej Drogi, w szczególności Krzysztofem Hetmanem kandydatem na posła z listy Trzeciej Drogi. Zachęcamy do śledzenia dziś naszego portalu.

59 komentarzy

  1. Po co ci córka prostytutka skoro sam jesteś prostytutką polityczną ?

Wiadomości z info112