Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sławinek i droga S19 z lotu ptaka

Jeden z naszych czytelników przed kilkoma dniami, jeszcze w zimowej scenerii, za pomocą drona nagrał kilka ujęć, przedstawiających z góry lubelski Sławinek a także drogę S19. O ile z dołu łatwo rozpoznać poszczególne miejsca, to z tej perspektywy, nie jest to takie proste.

(wideo-kacpixw)
2018-03-11 12:24:30

16 komentarzy

 1. Jeśli nie „przedstawiają” to po co publikować?

  • no rzeczywiście nic ciekawego…jakby pokazał budowę przedłuzenia Monte Casino…to by było coś ciekawego…

 2. Co za tympok. Przecież to Sławin jest a nie Sławinek. Spora różnica.

 3. Szkoda czasu na oglądanie. Autor musi się jeszcze wiele nauczyć.

 4. „nieprzedstawiający” można jaśniej?

 5. To już i w 112 pracują Ukraińce??

 6. Jeżeli ktos dal tutaj cos od siebie. To poco durnie taka fala krytyki? Niepodoba sie to nieogladac.

  • Aby coś ocenić, chyba należy to najpierw obejrzeć. Czy może po tytule mamy piać z zachwytu? Na marginesie. Poco, to sie nogi noco.

 7. ciągle nie wiadomo w końcu co to za droga, s19? a nie s17? o co tu chodzi? S17 od Warszawy do Hrebennego, a S19 od Słowacji do Białorusi cli Północ Południe, to gdzie jest ta s19? wynika z tego, że dojedziemy nią np. z Kraśnika do Lubatowa, ktoś tu może to wytłumaczyć?

  • Schodzą sie w Lublinie w jedną droge przez obwodnicę ale wcześniej też tak było z Solidarności, Tysiąclecia i Witosa. 19 to Via Karpatia czy jakoś tak, z Lublina najprościej mówić kierunki Kraśnik, Rzeszów lub w drugą stronę Lubartów, Białystok. Masz też 17 o którą pytasz ogólnie Warszawa czy w drugą stronę Zamość, Hrebenne. No i jest jeszcze 12 Puławy, Radom w drugą stronę Chełm, Dorohusk. Łączą się dzięki obwodnicy w jedno koło Lublina ale masz odpowiednie oznakowania przed zjazdami. Przecież nie wybudują obok siebie dwóch dróg z odzielną numeracją bo gdzieś dalej za Lublinem jest skrzyżowanie czy węzeł co je rozdziela na docelowe kierunki.

 8. kiedy widok wyremontowanej balladyny z lotu ptaka ?

Z kraju