Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skrzynice Kolonia: 25-latek uciekał bmw a na koniec potrącił policjantów. Trafił do aresztu

W niedzielę pijany kierowca w bmw uciekał przed policjantami. Swój rajd zakończył na prywatnej posesji. Miał blisko 1 promil.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Podejrzanie jadącego kierowcę zauważyli policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Mężczyzna jechał w Majdanie Mętowskim całą szerokością jezdni. Kierowca, pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych jadącego za nim radiowozu, nie zamierzał się zatrzymać.

Pościg za kierowcą doprowadził mundurowych do wsi Skrzynice Kolonia w gminie Jabłonna. W międzyczasie podjęto próbę zatrzymania bmw w lesie. Tam jednak kierowca potrącił policjantów, którzy chcieli go zatrzymać.

-Swój rajd zakończył kilka chwil później na prywatnej posesji. Jak się okazało 25-letni kierowca bmw był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 1 promil alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mieszkaniec gm. Jabłonna posiada aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. W przeszłości wielokrotnie karany był za jazdę pod wpływem alkoholu – informuje st. sierż. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty w warunkach recydywy.

-25-letnimu mieszkańcowi gm. Jabłonna musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu sądowego oraz czynną napaść na policjantów – dodaje st. sierż. Kamil Gołębiowski.

2014-12-02 12:00:14
(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

 1. Policjany ma uraz lewego kolana po operacji a nadgarsta ma ten co rzekomo uderzal reka w szybe samochodu …sciemnacze

 2. ,,A szkoda, bo łamiący Prawo wiedząc, że mogą być świętej pamięci dlatego, że nie zatrzymał się do kontroli, na widok policjanta, trzeba czy nie trzeba, hamowałby z piskiem opon.”
  do Cieć…
  z tym akurat się nie zgodzę, chociażby dlatego, że większość pod wpływem alkoholu (jak pijany kierowca bez prawka z BMki) to ,,władcy świata na których nie ma mocnych” i w du.. mają kto i z czego do nich celuje.
  Po 2 ten pseudo kierowca wyszedł z pierdla pół roku temu – nic odsiadka nie nauczyła, kupił BMW za 3 klocki i dalej bez prawka, po pijaku, mimo zakazu sądowego, nie zarejestrowanym samochodem jeździł, dobrze, że nikogo nie zabił! Powinni go przebadać psychiatrycznie, bo tam z głową nie jest dobrze. Nawet jak za pare lat wyjdzie to i tak będzie robił to samo.
  Zdrowia życzę policjantom.

 3. hymn z tymi urazami u policjantow to tak lekka przesada

Wiadomości z info112