Al. Warszawska: Kto widział śmiertelne potrącenie?

Lubelscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku na al. Warszawskiej w Lublinie. 20 listopada doszło tam do śmiertelnego potrącenia pieszego.

Policjanci Wydziału ds. Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 20 listopada na alei Warszawskiej.

Jak wstępnie ustalono kierujący pojazdem marki Honda, jadąc w kierunku Jastkowa potrącił śmiertelnie pieszego. Pieszy zmarł na miejscu. Kierujący był trzeźwy.

Wszystkie osoby, które były świadkami lub mają istotne informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o zgłoszenie się do policjantów Wydziału ds. Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie przy ul Północnej 3, pokój numer 150 lub skontaktowanie się telefoniczne z prowadzącym postępowanie (nr tel. 81 535-41-85).

2014-12-02 14:56:59
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

4 komentarze

  1. No rychło w czas… to nie lepiej odrazu bylo poszukac swiadków tylko po takim czasie? nie rozumiem tych waszych artykułów przeterminowanych

  2. sylwku nie kazdy widzac coos takiego zatrzymuje sie, czeka na policje i chce byś swiadkiem bo tez moze byc w szoku. Czasami moze po czasie dojsc do wniosku ze moze warto powiedziec co sie widzialo. Poza tym skad przekonanie ze nie szukano na miejscu swiadkow wsrod okolicznych mieszkanców i ze jakichś nie znaleziono? Swiadkow nigdy dość wiec takie apele mają sens bo moze po czasie kogos sumienie ruszyc i pod wplywem takiego artykulu zrozumie ze to co widzial moze byc potrzebne do ustalenia przyczyn wypadku

  3. W,którym to było roku?

  4. przestańcie wiesmiaki LUB i inni artysci wyprzedzac na przejsciach!!!!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!