Skręcała volkswagenem, czołowo zderzyła się z daewoo. Kierujący lanosem był nietrzeźwy (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Godziszów Drugi doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierowca jednego z nich był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 19 w miejscowości Godziszów Drugi w powiecie janowskim. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 25-latka kierująca volkswagenem skręcając w drogę podporządkowaną doprowadziła do czołowego zderzenia z jadącym tą drogą pojazdem marki Daewoo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Kierująca volkswagenem została przewieziona do szpitala. 25-latka była trzeźwa, natomiast kierujący lanosem 49-latek był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko dwa promile alkoholu.

Wkrótce 49-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Janów Lubelski)

7 komentarzy

 1. To trafiła nie ma co.

 2. Wiejskie baby nie oganiajo albo skrętu w lewo albo włączenia się do ruchu.

 3. Już nawet do sklepu po piwo wyskoczyć nie można, bo się zaraz jakaś siksa uprze ciebie pokiereszować ?

 4. to jak będzie ? sprawca- kierująca. Czyli mandat i punkty.Pijak naprawi lanosa z jej OC. A jemu trafi się zakazik. pijany kierowca powinien z miejsca kontroli jechać do aresztu na miesiąc.

 5. Kierowcę lanosa uniewinnić. Jeździłem tym czymś zastępczo 2 tygodnie i się nie dziwię, ciężko kierować ten gruz o suchym pysku.

 6. Dlaczego nie uwzględniono że dziewczyna jechala droga z pierwszeństwem a mężczyzna pod wpływem był na drodze podporządkowane skręcala w lewo na skrzyżowaniu… Ciekawe?

  • Ona odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym (kolizja drogowa) i nie ma znaczenia czy była na pierwszeństwie, czy nie (wpakował się na nie swój pas ruchu), on za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Niestety takie mamy prawo. A „kierowniczkę” może to zdarzenie nauczy by nie ścinać zakrętów/wjazdów/zjazdów.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku