690 680 960

Pobili 21-latka, najbliższe miesiące spędzą w areszcie

W piątek wieczorem w Zwierzyńcu doszło do pobicia 21-latka. Napastnicy zostali zatrzymani i na trzy miesiące trafili do aresztu.

W piątek późnym wieczorem policjanci przyjęli zgłoszenie o pobiciu 21-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w okolicach wejścia do parku miejskiego w Zwierzyńcu. Dwaj sprawcy kopali ofiarę i zadawali ciosy rękoma po całym ciele. W wyniku uderzeń 21-latek doznał obrażeń wymagających hospitalizacji. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci, całe zdarzenie zaczęło się od wymiany zdań, która przerodziła się w awanturę zakończoną pobiciem. Mundurowi już następnego dnia rano zatrzymali jednego ze sprawców pobicia, 23-latka z gminy Zwierzyniec. Kilka godzin później również drugi mężczyzna, 27-letni mieszkaniec tej samej gminy trafił do policyjnego aresztu.

Obaj zatrzymani w poniedziałek usłyszeli zarzuty pobicia, którego skutkiem było spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 21-latka. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na okres najbliższych 3 miesięcy. Mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

6 komentarzy

 1. Miłego pobytu ” na wakacjach” .

 2. kiedyś popyskowali, potłukli się i potem albo zemsta, albo wódka na zgodę, a teraz na milicję wszyscy lecą i o odszkodowanie łapę wyciągają. Gdzie jakiś honor, albo zasady?

  • Honor i zasady ? Dwóch na jednego z kopa , z glana i niech śpi do rana ! Czy to honorowe i z zasadami ? he he

  • honor – dwóch na jednego xD

  • honor, zasady dobre haha. Dwóch na jednego jeszcze pewnie z partyzanta go zaczeli lać. Typowi dresiarze w dzisiejszych czasach, pojedyńczo by nawet się nie kłócili

 3. zamknąć śmieci

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas