Skręcała w lewo, doprowadziła do kolizji. Zderzenie forda z BMW na ul. Północnej

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną popołudniowego zderzenia dwóch aut na ul. Północnej w Lublinie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 15 na ul. Północnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i BMW.

Jak nas poinformowano, kierująca fordem jechała ul. Północną od strony ul. Kosmowskiej. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w al. Kompozytorów Polskich. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka BMW.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Uczestnicy nie potrzebowali też interwencji policji. Porozumieli się między sobą spisując oświadczenie dla ubezpieczyciela.

61
(fot. lublin112)
2018-02-23 20:34:22

Zobacz również

8 komentarzy

  1. czekamy na wysyp beadkow co jak widza nawet taka beme seri 1 to juz bolu pupki dostaja, brat neidlugo z uk przyjedzie swoja x5 e53 4.6IS bez gazu biedaki to tez sie z was bedziemy smiac na swiatlach , pamietajcie beme x5 czarna felgi 20 cali , na blotniku oznaczenie 4.6IS silnik od alpiny . Brat znowu sie mnie bedzie pytal czego w polszu ludzie maja po 50 lat i nadal pasacinami i skodami jezdza heehhehehehe spale burak bo pewnie zrobi mi sie za was wstyd bo brat to wydaje tygodniowo wiecej na PB niz wy przez meisiac hehehehehehe swoja e60 535d w garazu zostawie zeby sie jego x5 powozic i posmiac z dziadow

  2. janek znowu nadaje

    Bimmer…heh żywa legenda lublin112…przypuszczam ,ze nawet nie stać dziada na cinquecento 700…lub tez ma za „gaz” zabrane uprawnienia…po prostu odreagowuje udzielając się na tych stronach lub na innych pod podobnym nickiem – współczuc i życzyć powodzenia na najbliższych egzaminach…

  3. no co jest dziady? nikt nie komentuje? pewnie wam jaja opadly na widok takiej beemy, ale wy mozecie sobie o niej tylko pomarzyc, a jak moj brat przyjedzie i sypnie mi kasa, to sam sie rozejrze za takim autkiem, hehehe

  4. Częsty manewr w tym miejscu…

  5. UWAGA ! UWAGA ! ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie się podział @jozef niech da znać. Brakuje nam tych,skręcałA, doprowadziłA. Jozef gdziekolwiek jesteś wracaj na forum.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu