Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcała fordem w lewo, po chwili doszło do zderzenia. Zobacz moment kolizji dwóch pojazdów (wideo)

W czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Romera doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 19 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Romera. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – volkswagen i ford.

Na miejscu interweniował patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że kierująca fordem jadąc ul. Diamentową podjęła manewr skrętu w lewo w ul. Romera. Po chwili doszło do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen, którego kierująca poruszała się ul. Diamentową w kierunku ul. Zemborzyckiej.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, zostało ono zakwalifikowane jako kolizja i rozliczone mandatem. W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu.

Skręcała fordem w lewo, po chwili doszło do zderzenia. Zobacz moment kolizji dwóch pojazdów (wideo)

(fot. lublin112.pl, wideo nadesłane Krzysztof – dziękujemy!)

6 komentarzy

  1. Nie rozumiem. Po co ona wjechała w ten czerwony samochód? Przecież ma teraz rozbite auto.

  2. No przecież miała zielone to co się czepiacie, to ten drugi ją zaatakował perfidnie.

  3. ależ wy mądrzy jestescie

  4. ’Najlepsze są tłumaczenia „kierowniczek ” w programie „Drogówka „…coś w tym stylu .”śpieszylam się po leki dla dziecka ,bo odbiór jest na ustaloną godzinę ” albo „wiem że powinnam ustąpić pierszeństwa ale ten bus mi zasłonił i nic nie widziałam ,a ten pan widzac ze wyjezdzam mógl mi ustąpić ” ….i wiele podobnych „kwiatków ” świadczących o nieprawidlowej pracy mózgu .A wystarczy zwykłe „przyznaje się moja wina ” ,zamiast robic z siebie idiotkę

  5. skrecalA i sie ***