690 680 960

Zamknęli mężczyznę w centrum handlowym i poszli do domu. W środku nocy poprosił o pomoc policję

Spore zaskoczenie przeżył mężczyzna, który chcąc wyjść z centrum handlowego zorientował się, że wszystkie drzwi są zamknięte a wewnątrz oprócz niego, nie ma już nikogo. Postanowił o pomoc poprosić policję.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w nocy ze środy na czwartek w Lublinie. W jednym z centrów handlowych zamknięty został mężczyzna. Kiedy zorientował się, że w żaden sposób nie może opuścić budynku, powiadomił o wszystkim policję.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie po północy. Na miejsce skierowany został patrol. Policjanci nawiązali kontakt z administratorem budynku i po pewnym czasie udało się uwolnić zamkniętego w środku mężczyznę.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, nie był to klient, lecz osoba związana z jednym z wynajmowanych w środku lokali handlowych. Miał on pozostać w budynku po spotkaniu towarzyskim.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

25 komentarzy

 1. Kaczenada jaka ochrona? teraz się tnie koszty. Taniej wychodzi dozór alarmowy, niż zatrudnianie pracownika. Bo koszt to 2600zł brutto za jednego a potrzeba przynajmniej 2-3 aby zmiany były i nie narzekał do tego za każdego pracownika dolicz sobie koszty pracodawcy ok 700-100zł za kreZUS. Blisko 11 tys zł masz za pracownika co posiedzi w nocy, a firma która za dozór alarmu weźmie blisko 6-7 tys za miesiąc może mniej jak się dogadasz.

 2. Nie napisali bo nie chcą odpowiadać zlodziejaszkom ze tak się da.zamykaja na wieczór a rano wyszło by z fantami. Parę miesięcy temu muj wujek się powiesił w jednym z dużych lubelskich choteli i nawet słowa o tym nie było. Nawet tutaj

  • po pierwsze hotel, nie chotel. przecież to nawet źle wygląda!
   po drugie – co hotel winny, że się ktoś w nim powiesi? mają wprowadzić dozór ochrony? monitoring w pokojach?
   po trzecie – co to za news, że ktoś się powiesił? dlaczego media miałyby o tym mówić?

 3. „spotkanie towarzyskie” po godzinach? Bardzo późnym wieczorem? Znaczy spotkanie typu bunga bunga.

 4. Czy to jest materiał na artykuł??? Że się właściciel lokalu upil i zasnął u siebie?

 5. Podstawowa informacja to zamknięcie gościa w CH jaką to rocznica w którym. Na pewno nie jest to podstawowa informacja…

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas