Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, doprowadził do zderzenia pojazdów. Trzy osoby w szpitalu (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną sobotniego wypadku, jaki miał miejsce w Milejowie. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 10:30 w Milejowie. Na ul. Partyzanckiej zderzyły się trzy samochody osobowe: peugeot, mazda i opel. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 59-letni kierowca peugeota wykonywał manewr skrętu w lewo. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z mazdą. Wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w stojącego przy skrzyżowaniu opla.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Kierowcę mazdy oraz dwie pasażerki peugeota przetransportowano do szpitala.

3 komentarze

  1. „Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu” – pierwszeństwo to ma się na cmentarz

  2. „Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu” – Święte Krowy z pierwszeństwem. A gdzie zasada ograniczonego zaufania? I gdzie komentarze tych wszystkich nieomylnych, którym nic się nie stanie, gdy chwilę poczekają. Dlaczego tutaj nikt nie napisze, że wystarczyło się zatrzymać i przepuścić?

  3. to zależy czy mazda była za nim czy była naprzeciw bo jak była za nim to wina kierowcy mazdy, a tu nie jest napisane jak to się zdarzyło

Dodaj komentarz

Z kraju