Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, zderzył się z dwoma jadącymi z naprzeciwka autami

Dwa samochody osobowe uderzyły w trzeciego, kiedy to jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13 na al. Racławickich w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Spadochroniarzy zderzyły się trzy samochody osobowe: chevrolet, opel i bmw. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący chevroletem mężczyzna jechał al. Racławickimi od strony centrum. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ul. Spadochroniarzy, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadących z naprzeciwka dwóch autach: oplu i bmw. Jeden pojazd poruszał się prawym, drugi lewym pasem jezdni.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu,

(fot. lublin112)
2018-01-11 18:14:23

8 komentarzy

  1. Ładny Touring był… bez śladów agrotuningu 🙁
    Jak ślepym trzeba być, żeby DWÓCH aut jadących z przeciwka nie zauważyć?

    • Dlaczego zakładasz, że ich nie widział ? Może liczył, że zdąży śmignąć przed nimi…i się przeliczył. A może po prostu nie zna przepisów i wjechał na farta…

  2. Powinien jeszcze dostać od tyłu przez jadącego od centrum to może by frajera czegoś nauczyło.

  3. To wina kierujących Oplem i BMW. Musieli przekroczyć prędkość, inaczej kierowca Chevroleta zdążyłby wykonać manewr. Tak samo było z kierującym Fordem. Też z zaskoczenia został staranowany przez rozpędzone Audi, które pojawiło się nagle.

    A tak na poważnie, to Policja powinna zatrzymywać prawo jazdy za takie zdarzenia. Byłoby bezpieczniej na ulicach Lublina.

  4. wina dziada z BMW bo to zawsze ich wina

  5. ładna tigra BYŁA

  6. Jeżdżę tamtędy codziennie i kierowcy nagminnie wymuszaja pierwszenstwo z banalnej przyczyny.Skrecajac w lewo nie zwracaja uwagi ze dla pieszych na ul.Spadochroniarzy jest zielone swiatlo,i gdy pieszy jest na przejsciu gwaltownie hamuja blokujac skrzyzowanie i tak dochodzi do kolizji.