690 680 960

Rozbity peugeot leżał w bagnie. Trwają poszukiwania kierowcy (zdjęcia)

Minionej nocy służby ratunkowe zostały powiadomione, że na bagnach leży rozbite auto. Na miejscu zastano mężczyznę, który zapewniał, że jak się obudził, to kierowcy już nie było.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Uniszowice koło Lublina. Na drodze powiatowej prowadzącej do Motycza samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się na bagnistym terenie. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policję.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca peugeota jechał od strony Lublina. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę po czym przewracając się na bok wpadło w zarośla.

Policjanci zastali przy pojeździe pijanego mężczyznę, który zapewniał, że był pasażerem peugeota. Jak twierdził, kiedy się obudził, kierowcy już nie było. Zapadła decyzja, aby przeszukać całą okolicę. Jednak ze względu na bagnisty teren, nie było to proste zadanie.

Do pomocy ściągnięto strażaków z OSP w Pawlinie oraz funkcjonariuszy straży ochrony kolei z kamerami termowizyjnymi. Nigdzie jednak nie natrafiono na żaden ślad mężczyzny. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz sprawdzają, kto tak naprawdę kierował peugeotem.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

  1. Odciski z kierownicy haha, dobrze jest mieć 5 gramów pojęcia o czym się pisze. Mniejsza o to, Wydaje mi się, że to cabrio wjeżdżało w sobotę do Lublina ul.Wojciechowską w okolicach godziny 15:30-16:30. Może jakiś monitoring – nie wiem gdzie tam można znaleźć i będzie trochę jaśniej kto kierował. Wydaje mi się również, że podróżowały nim 4 osoby, było szybko i głośno.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!