Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rowerzystka potrącona przez auto. Znajdowała się na przejeździe dla jednośladów (zdjęcia)

Po południu, na ścieżce rowerowej wzdłuż Drogi Męczenników Majdanka potrącona została cyklistka. Kobieta upadła na jezdnię i wymagała interwencji medycznej.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13:30 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wrońską potrącona została rowerzystka. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem osobowym kobieta wykonując manewr skrętu w prawo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu cyklistce, która poruszała się drogą dla jednośladów.

Potrącona rowerzystka trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

41 komentarzy

  1. Prawda jest taka, że nawet całkiem pozwoli idąc można zostać niezauważonym przez kierowcę. Dlaczego tak się dzieje? Bo drodzy kierowcy zostaliście oduczenie myślenia i patrzenia! Pod każdym artykułem o potrąceniu pieszego/rowerzysty pełno komentarzy, że tamten nawet jak ma pierwszeństwo to niech bardziej uważa bo kierowca mniej ryzykuje i tak się potem nakręcacie, przez co brakuje Wam czujności.

  2. Kierowcy mają w dupie rowerzystów, taka jest prawda. Zero empatii.

  3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    I tu nie masz racji,bo zawsze jeden z dwóch zderzających się musi być słabym i bojaźliwym , de facto zawsze z niepolamanymi rękami i nogami ,to nie chodzi o przepisy ruchu drogowego ludzie,instruktorzy nauki jazdy,egzaminatorzy praw jazdy, i policjanci.Jedynie liczy się zdrowie i życie ludzkie

Dodaj komentarz