Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na widok radiowozu zaczął uciekać. Nocny pościg za renaultem (foto)

Przed północą policjanci z Lubartowa chcieli zatrzymać do kontroli renaulta. Kierowca zaczął jednak uciekać. Został zatrzymany zaraz za miastem na polnej drodze.

W nocy z niedzieli na poniedziałek funkcjonariusze lubartowskiej drogówki patrolując ulice miasta zwrócili uwagę na renaulta, którego kierowca nie zastosował się do linii podwójnie ciągłej. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Jednak siedzący za kierownicą mężczyzna na widok radiowozu jedynie przyśpieszył.

Mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, więc policjanci ruszyli za nim w pościg. Kierowca po drodze łamał wszystkie możliwe przepisy stwarzając duże zagrożenie. Po chwili wyjechał z Lubartowa i skierował się w stronę Wincentowa. W pewnym momencie skręcił w drogę gruntową i tam został zatrzymany.

Jak się okazało, 32-letni mieszkaniec gminy Lubartów był trzeźwy. Jak wyjaśniał, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Teraz odpowie za jazdę bez uprawnień i za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

9 komentarzy

 1. Grozi do 5 lat, a dostanie grzywnę mniejszą niż mandat za jazdę rowerem po 2 piwach.

 2. 1000zł dostanie i dalej będzie jeździł.

 3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Baran po co wyjeżdża na drogę jeśli nie ma w milicji czy w sądzie znajomości, jeszcze bałwan w nocy jeździ z niedzieli na poniedziałek

  • Dopiero zapisał się do PO i myślał że już go obowiązuje immunitet partyjny u sędziów.

 4. Te 5 lat grozi za brak uprawnień czy za połączone z ucieczką?

 5. „Za renaultem”, hahaha jprdl.

 6. „do kontroli renaulta.” no nie wierzę. 😀

 7. a wystarczyło jechać zgodnie z przepisami

Dodaj komentarz