Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Roszady w parafiach archidiecezji lubelskiej. Kilkudziesięciu księży zmieni miejsce posługi

Czerwiec to czas corocznych zmian personalnych w parafiach archidiecezji lubelskiej. Niektórzy proboszczowie przechodzą na emeryturę, ich miejsce zajmą inni księża, do tego przybędzie wikariuszy.

46 komentarzy

 1. Ludzie którzy w nic nie wierzą są nieszczęśliwi.

  • Na jak długo trzyma was ta tablekta/talonik który ksiąc wam wkłado do buzi ?

  • według wiary katolickiej wiara w zabobony jest grzechem, wiec czemu wierzycie w zabobon z przed 2 tysiecy lat??
   jak widać tzw kosciół poszedł nie w tym kierunku w którym powinien, czy jezus miał bentleye i inne maybachy??
   czy jezus brał kase za każda msze pogrzeb wesele i co tylko może??
   najwiecej do powiedzenia na temat kobiet, mają do powiedzenia ci co według ich wiary kobiete powinni z obrazka znać.
   ale w sumie niech mają, niech płacą podatek jak każda firma.

   • Wszyscy przed śmiercią do Boga i do księdza taka prawda nawet największe szumowiny i komuchy na kolanach płaczą ty turysta też będziesz tak jęczał.

 2. Największe oszustwo w historii świata obejrzyjcie sobie film na yt

  • Jasiek (ten z nad Kaśki)

   A pamiętasz od czego się zaczęło ?
   Za siedmioma górami, za siedmioma, lasami i siedmioma dolinami, żona starego cieśli (Józek mu chyba było czy jakoś tak…), puściła sie nie wiadomo z kim…
   Mus było się jakoś chłopu wytłumaczyć więc powiedziała, że z duchem…
   Wziął dureń i nie dość, że sam uwierzył, to swoje rogi tak sugestywnie tłumaczył, że sie rozniosło o niepokalanym robieniu dzieci (teraz to sie nazywa: in vitro).
   Ale jak młody dorósł… (a pracować sie nie chciało), ten dopiero naopowiadał bajek…

   • Gdyby tak było wiara nie przetrwała by 2000 lat egzorcyści nie mieli by co robić a niepiśmienni rybacy nie napisali by ewangeli i nie oddali by życia za wiarę. No ale cóż twoja wiedza jest na poziomie dziecka komunijnego

    • Twoja wiedza o „niepiśmiennych rybakach”, a także o zasadach pisowni, też za bardzo od tego poziomu nie odstaje.

  • dlaczego tak perfidne jest Twoje zachowanie wobec wierzących. zachowaj dystans i nie obrażaj, bo Ciebie nikt nie obraza

 3. Ostatni sprawiedliwy

  Normalnemu człowiekowi za czyny na nieletnich grozi więzienie a księdzu zmiana parafii

  • Bardzo dobre stwierdzenie. A odpowiedź jest prosta- wszystkie mohery, nie uwierzą że ich wspaniały ksiądz, mógłby dopuścić się takich złych czynów. Na pewno ktoś go nie lubi i ktoś mu źle życzy więc i wymyśla o nim złe historie-lepiej go przenieść. W mojej parafii też był taki jeden gagatek- dziewczyny zaczepiał. To go przenieśli.

 4. Chłop z milionami

  Największe oszustwa i kłamstwa to w Internecie nikt tego nie kontroluje i każdy może coś nagrać i wysłać a ludzie oglądają i łykają te brednie jak pelikany taka sama dezinformacja jest w telewizji żeby ogłópić i skłócić ludzi wtedy łatwiej jest nimi manipulować.

 5. Jedzą opłatki na mszy, modlą się ,paciorki klepią, znak pokoju przekazują. A wystarczy ,że każde wsiądzie do swego stalowego rumaka i już po chrześcijaństwie. Pozdrawiam ciemnotę!!!!!

  • Jasnoto jak będziesz konał i ze strachu sr pod siebie to pewnie poprosisz księdza? Tylko po co? Dla ciebie już ratunku nie będzie. Tylko zgnilizna w grobie. ja wierzę i nadal żyć będę.

 6. Kiedy zmiana prezesa w parafii Biskupice?

 7. Niewierzące osoby to jak zdziczała masa. Wyją ubliżają wierzącym, obrażają Boga a gdy nadchodzi śmierć to trzęsą sie ze strachu a co to będzie dalej? Dla was nic nie będzie. jedynie wieczna straszliwa męczarnia i nieopisywalny nieskończony ból.

 8. Jeśli nadal będziecie obrazżać Boga to za 2 lata w ciągu roku nie spadnie ani kropla deszczu i będziecie żarli piach. Ta straszna susza nas zbije. Nic nie rośnie, zboża mają mało ziaren a i te bardzo małe. Unia wam nie pomoże bo u nich jeszcze gorzej.

  • Bóg nie ma z tym nic wspólnego tylko my głupi ludzie którzy zniszczyliśmy klimat i tę planetę. Powinno to wszystko pier..nąć i byłby spokój. Nie zasługujemy na to co dostajemy od natury, nic nie szanujemy. Tak więc nie Bóg o deszczu będzie decydować.

 9. my niewierzący w jahwe i spółkę niczego sie nie boimy to jahwe straszy piekłem